1345
1341

الان داشتم براي صبحانه گوجه خيار ميخوردم براي اولين بار در عمر با بركتم 

همكارم زد تو ذوقم كه سردي نخور اول صبح😢😢😢

كوفتم شد

جواب پست و کامنت های مزه پرونی و فضولی و مزخرف رو نمی دم ... از آدمایی که فکر میکنن خیلی حالیشونه خوشم نمیاد

فعلا خوردن گرمیجات تو این هوا ممنوعه... 

پختیم بابا😢

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا                             تیکر بارداری به وقت سزارین هفته 39😍                                               داستان بارداری من 

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

😄😄😄😄خیلی حال گیریه داری چیزی میخوری یکی بیاد بگه نخور ضرر داره

اوه اوه اونم منننن الان  دلم ميخواد بالا بيارم حالم از گوجه و خيار بهم ميخوره

جواب پست و کامنت های مزه پرونی و فضولی و مزخرف رو نمی دم ... از آدمایی که فکر میکنن خیلی حالیشونه خوشم نمیاد
1350
اره ضرر داره چون خیارگوجه پنیر و گیاه چای هرچهارتاسردی هستن. ولی خب خوشمزست چاره چیه. باهاشون عسل یا ...

من پنير نميخورم اصلا

حالا بخور بعدش چای نبات بخور

سعی کن ی چیزی باهاش بخوری ک طبع سردشو خنسی کنه مثل نعنا گردو 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رو به هرکس بزنی غیر علی باخته ای......✋
1307
حالا بخور بعدش چای نبات بخور سعی کن ی چیزی باهاش بخوری ک طبع سردشو خنسی کنه مثل نعنا گردو 

الان تو چاييم زنجبيل و دارچين ريختم

بابا بخورید بره تو این گرونی مگه غیر از اینا چیزی گیر میاد والا ما که همش همینا را میخوریم بقیه ش ما ...

اصلا من بد غذام خيلي چيزا نمي خورم 

1288
من پنیر و گوجه و خیارو با زیره میخورم‌ اسیاب کردم ریختم توی نمک پاش. فسقلی هامم عادت کردن با زیره می ...

اي جونم

فدات😊زورمون نمیرسه هرروز گردو بخوریم باش،، جایگزینش زیره هست. چربی شکمم اب میکنه تازه😊

خيلي هم عالي

عزیزم روش سیاه دونه بریز بخور هم گرم هم هزارتا خواص  داره

اسياب شده يا درسته

1346