2410
2553
راستش منم اینجوری هستم  جز فیلمای معنا گرا که باید دوبار ببینم ولی شاید باورت نشه به موزبک متن ...

اون تام هنكس نيست، تيم رابينزه

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گیم آف ترونز خیلیییی بد تموم شد زد تو حالمون...واکینگ دد هم از خوراکهای منه که منتظرشم عجییب و همچنی ...

پس بايد بلك ميرور رو ديده باشي، اگر نديدي بهت توصيه ميكنم همين الان همه سريال هارو بذاري كنار فقط اينو شروع كني، راجع پيشرفت تكنولوژي و اثراتش تو زندگيه، هر قسمت راجع به يه چيزه، و كلا با هر سريال و فيلمي تا حالا ديدي سبكش فرق ميكنه، جوري كه انتهاي هر قسمت با خودت ميگي چجوري خالق اين سريال اين سوژه ها به ذهنش رسيده

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2720
پس بايد بلك ميرور رو ديده باشي، اگر نديدي بهت توصيه ميكنم همين الان همه سريال هارو بذاري كنار فقط اي ...

هیچوقت فک نمیکردم سریالشو بپسندم اما اینجوری نوشتی حتما میرم تو خطش مرسی

بدبختی اینه اینقد فیلم و سریال منو همسرم میگیریم اما یه قانون هست باید باهم ببینیم...واسه همین تازگیها خیلی نمیبینم چون  همسری کارش زیاد شده کم خونه هست منم تو کف فیلما و سریالا موندم

اون تام هنكس نيست، تيم رابينزه

عزیزم شاوشنگ که تام هنکس بازی کرده دیگه

همون بازیگر مسیر سبز و فارست گامپ رو میگم دیگه🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2714
عزیزم شاوشنگ که تام هنکس بازی کرده دیگه همون بازیگر مسیر سبز و فارست گامپ رو میگم دیگه🌷🌷🌷

عزيزم نه تام هنكس نيست، يه سرچ بزن تو گوگل، 

عزيزم نه تام هنكس نيست، يه سرچ بزن تو گوگل،  

بزار ببینم

مرسی گفتی جالب شد...

اره دیدم گلم

ببخش بخدا نمیدکم چرا اشتباه کردم

مرسی گفتی یه دنیا ممنون🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2706