2726
پس طرفدار فیلمای اروتیک هستی..... نه خب فیلمای گیشه گذاشتم واسش.... وگرنه فیلم زیاده مثلا شاوشنگ ...

نه طرفدار فيلماي درست حسابي هستم، حالا تو هر ژانري فرق نداره، بله شاوشنگ كه رتبه ي يك imdb ، ٥ ٦ بار ديدم تا حالا

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سریال برکینگ بد بهترین سریالیه که تو عمرم دیدم.به همه پیشنهاد میکنم  ندیدین ببینین.تاحالا3دفعه ...

عالیه

همه ما مثل اون معلم شیمی ممکنه به خاطر شرایط بد به سیشه ساز تبدیل بشیم

اون مرد ان تایم  و خوب یهو میشه .....

منم دوسش دارم ولی لاست یه چیز دیگست😘😘

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2728
پس طرفدار فیلمای اروتیک هستی..... نه خب فیلمای گیشه گذاشتم واسش.... وگرنه فیلم زیاده مثلا شاوشنگ ...

شاوشنگ یه فیلم موندگااااار آفریییین منم دوسش دارم...اما من فقط یه بار فیلم میبینم هیچ فیلمیو دوبار ندیدیم مگر از 20 سال گذشته باشه دیدنش چیزی تو خاطرم نباشه

عالیه همه ما مثل اون معلم شیمی ممکنه به خاطر شرایط بد به سیشه ساز تبدیل بشیم اون مرد ان تایم   ...

آره واقعا لاستم محشره.شوهرم عاشق لاسته من برکینگ بد.خدایی رو دست اینا سریال نیومده😍😍😍

آره واقعا لاستم محشره.شوهرم عاشق لاسته من برکینگ بد.خدایی رو دست اینا سریال نیومده😍😍😍

گيم اف ترونز و وايكينگ پس چيه، البته سبكاش فرق داره ولي نميشه بگيم رو دستش نيومده، واكينگ دد هم خوب بود 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
شاوشنگ یه فیلم موندگااااار آفریییین منم دوسش دارم...اما من فقط یه بار فیلم میبینم هیچ فیلمیو دوبار ن ...

راستش منم اینجوری هستم  جز فیلمای معنا گرا که باید دوبار ببینم ولی شاید باورت نشه به موزبک متن و بازی جانی دپ تو فیلم بلک مس(توده سیاه) معتادم با اینکه شکست سختی خورد

اونو چند بار دیدم 

شاوشنگ هم واقعا تکه مخصو بازی مورگان فریمن و تام هنکس که من دوسش دارم

کلا بازیگر مورد علاقم تام هنکسه😍😍😍

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
گيم اف ترونز و وايكينگ پس چيه، البته سبكاش فرق داره ولي نميشه بگيم رو دستش نيومده، واكينگ دد هم خوب ...

گیم آف ترونز خیلیییی بد تموم شد زد تو حالمون...واکینگ دد هم از خوراکهای منه که منتظرشم عجییب و همچنین منتظر فصل جدید وست ورد و دارکم...فیلمهایی که ماهیت آدمو خدا و خلقتو به چالش میکشونه

گيم اف ترونز و وايكينگ پس چيه، البته سبكاش فرق داره ولي نميشه بگيم رو دستش نيومده، واكينگ دد هم خوب ...

گیم آف ترونزم خوبه ولی بنظر من آدم با یکبار دیدنش سیر میشه.اما من از سریال برکینگ بد و شخصیت والتر وایت و جسی خیلی چیزا یاد گرفتم که تو زندگیم بکار ببرم واقعا آموزندن

دقیقا عالیه اگه امروز خبر خوبی بشه و خوشحال بشم میخوامسری فیلمهای امریکن پای رو ببینم و بعد برکینگ بد

مرسی یادم انداختیش🌷🌷🌷

2706