2726
عنوان

کسی هست حساسیت پوستی داشته باشه

172 بازدید | 5 پست

سلام صبحتون بخیر

کدومتون حساسیت پوستی دارین ونمیتونینارایش کنین یااگه ارایش کنین خیلی کم 

من چندبارارایش کردم پوستم قرمزشدکرم میزدم خوب میشدولی الان دیگه تاثیری نداره 

برای شماپیش اومده؟

ندارم اما ی لکایی رو دستم هست ک خیلی خارش داره پیش فوق تخصص پوست رفتم گفت این لکا رو فقط ارایایی های اصیل دارن  وارثیه از نسل ب نسل و سینه ب سینه منتقل میشه هیچ درمانی نداره فقط ی سری کرم های هست ک کمرنگ میکنه اون لکارو صابونم داد بهم گفتم فقط تو ایران درمان نداره گفت هیچ جای دنیا درمان نداره داشتم ناراحت از اتاق دکتر میومدم بیرون ک صدام کرد گفت زیادم این لکا بد نیست حد اقلش شما رو متمایز میکنه از،بقیه همون ک ی ادم هستی ک نژاد اریایی تو خونته این خودش خوشحالی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بر اثر اگزما و خشکی و خارش بوجود اومدن؟

هیچی ندارم ن اگزما میدونی تا حالا  نزدیک ده میلیون فقط ازمایشای تخصصی دادم پیش دکترای دیگه رفتم اما پیش این دکتر فوق تخصصه ک رفتم،گفت پولتو نریز تو جوب این درمان نداره 

هیچی ندارم ن اگزما میدونی تا حالا  نزدیک ده میلیون فقط ازمایشای تخصصی دادم پیش دکترای دیگه رفتم ...

منم لکه های اگزما دارم و پوستم تیرههههه...ای کلش دکتر خوبی پیدا میشد واسه درمانش میرفتم یادحداقل میگفت درمانی داره یا نه.یه دکتر عالی تهران بهم معرفی کن با آدرس نطب-بعدا بیام تهران واسه تشخیش و درمان