2410
2553
عنوان

چقدر طول ميكشه پسرم جويدن ياد بگيره

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته،  متاسفانه هم من ميترسيدم هم پسرم بالا مياورد

یکم صبوری به خرج بده ،بدعادت شده برا همین نگران نباش یاد می گیره

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

آش بپز فقط خیلی کم با پشت قاشق له کن یا پلو خیلی نرم بپز بهش بده تا کم کم یاد بگیره. حداقل ۶ ۷ ماه طول میکشه تو این سن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2456
درسته،  متاسفانه هم من ميترسيدم هم پسرم بالا مياورد

صبور باش دیگه 

الان مثلا در روز برای اینکه گشنه نمونه 

یکی دو وعده میکسی بده

بیسکوییت مادر بده خودش گاز بزنه یا غذاها رو تزیین کن تشویق کن گاز بزنه 

کمتر بهش غذا بده ک خودش ب سمت غذاهای جویدنی بیاد

......................................................................... 
فقط داره غذاي شل و آبكي مثل سوپ ميخوره اشكال نداره ؟

اشکال داره دیگه دوسالش داره میشه ها حواست کجاست معدشم دیگه همکاری نمیکنه خدایی نکرده

اشکال داره دیگه دوسالش داره میشه ها حواست کجاست معدشم دیگه همکاری نمیکنه خدایی نکرده

خوب چي كار كنم پس ؟

غذاي سفت مثل كوكو و كتلت ... اصلا نميخوره

حتي يه دونه برنج هم نميخوره حتما بايد آب دار باشه

2714

ب نظرم از بهداشت بپرس اونا راهکار بدن 

برنجو له کن بهش بده 

اینجوری بچه کلی از ویتامینا رو ک نمیگیره 

باید راهی برای گول زدن پیدا کنی 

مال من مثلا اول مرغ اپز نمیخورد من یبار گزاشتم حسابی له شد اون وقت خورد حالا ک مزشو فهمیده دیگه یکم سفتم میخوره 

نگاه کن ببین بچت چطوری گول میخوره 

واقعا مادر بودن سخته 

بچه ای که میتونه حرف بزنه بلعش مشکلی نداره اگه الان جویدن بلد نیست و غذای سفره نمیخوره بخاطر کمکاری خودته. بچت هیچ مشکلی نداره‌.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀