2726

پسرم ٢٢ماهشه و غذاي ميكس ميخورد يه ماهه دارم سعي ميكنم غذاي له شده بهش بدم هنوز خيلي وقتا غذا نميخوره يا اينكه قورت ميده و نميجوه 

چه قد ديگه طول ميكشه ياد بگيره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گاز زدن بلده؟خیار و اینا میدی دستش گاز میزنه؟

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

سیب و خیار زیاد بده دستش تا گاز زدن و یاد بگیره غذای میکس شده هم دیگه نده چون تنبلش می کنه ،بعدم نگران نباش پسر بچه ها معمولا تو اینجور موارد نسبت به دخترا تنبلترن ،یکم طول می کشه ولی بالاخره یاد می گیره

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
کم کم یاد میگیره،، 2،3 ماه طول میکشه،، دختر من وزن هم کم کرد،، نگران نباش ادامه بده به تلاشت

ممنونم از جوابت 

بله الان دو كيلويي كم كرده  

راهي كه ميرم درسته ؟ همين جوري پيش برم ؟

باید از شش ماهگی یادش میدادی الان سخته یکم منم میکس میدادم دوست داشت دندونم نداشت دکتر گفت میکس بدی جویدن یاد نمیگیره 

حالا ک بزرگ شده دیگه بهش میکس اصلا نده له کن. بالاخره یاد میگیره با صبوری

......................................................................... 
2706