2726
عنوان

حس میکنم گند زدم

375 بازدید | 11 پست

بعد از زایمانم سر هیچ و پوچ با شوهرم هی جر و بحث راه مینداختم،،، افسردگی بعد زایمان داشتم،،،الان خیلی میترسم شوهرم ازم سرد بشه.... گند زدم خیلی. حس میکنم از دستش دادم قلبن😢

خدایا ، نی نیمو حفظ کن

اگه تو دعواهات ضعفش رو به روش نیاوده باشی یا تحقیرش نکرده باشی مشکلی نیست

اونم درک میکنه

مردا وقتی بشکنن واقعا کارشون تمومه

مرده متحرک میشن

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

براش در مورد افسردگی بعد زایمان توضیح بده یا مقاله بخون از نت

کم کم هم سعی کن اصلاح کنی رفتارت رو،اگه نیازه از یک روانشناس یا روان پزشک کمک بگیر

درسته خودت پشیمونی از رفتارت ولی گاهی دست خوئ آدم نیست و ممکنه بازم ادامه بدی

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

اشکال نداره دست خودت نبوده بخشیش.بخاطر هورمونا بوده.بهش بگو بخاطر افسردگی بعد زایمانه و دوباره رابطه رو جمع کن.اونم باید متوجه میبود که تو بعد زایمان هورمونات بهم ریخته

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

بستگی داره چقدر دوست داشته باشه. من که زمان بارداری یه شوهرم ویار داشتم اصلا میومد جلو چشمام بهش حمله میکردم. بعد زایمانم هر چه فکر میکنم چطور اون جوری شدم و نمیفهمم فوقالعاده بد اخلاق و پرخاش گر نسبت به همه. منی که اصلا روم نمیشه تو خانواده همسرم دو کلمه حرف بزنم با همشون کلی دعوا کردم.

اما خوب درکم کردن همه و تحمل تا اینکه خوب شد رفتارم 

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
دیگه درست نمیشن یعنی؟

چرا عزیزم ولی خب باید یه کارایی بکنی تا یادش بره

یه لحظه رمانتیک انتخاب کن....بچه که خواب بود تو اوج احسا بگو دوسش داری و و پدر بچش هستی

عدر خداهی لازم نیست فقط و بعد زایمان حالم خوب نبوده

نگران نباش.منظور از نظر قبلیم در صورتی بود که کلا به روش نیاری وگرنه با محبت به اندازه و کافی میشه درستش کرد

🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا