2737
2734
عنوان

راسته ک بضی از خانوما میگن....؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 31 پست
واااا چ حرفا طرف بعد یک ماه بازم علايم پریودو داره تا سونو 7هفته نداده معلوم نشده بارداره چجوریه فهم ...

نمیدونم والا ی دوسه نفر تو اقواممون میگفتن دیشب تو مهمونی 

خییییلی هم رو حرفشون اصرار داشتن ک ما قصدمون بارداری نبوده اما نزدیکی محافظت نشده داشتیم ک سر هر حاملگی صبح روز بعد از نزدیکی متوجه میشدیم حالت تهوع سردرد 

و ی حالتای درد عجیب زیر شکم😐😐😐

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

حالا من اصن تو دوران بارداریم ویار و اینا نداشتم. ولی فردای روزی که اقدام کردیم توی یه مهمونی بودیم اصلأ بحث خوراکی اینا نبود ولی یهو شدییییدأ دلم بستنی انار خواست😄😄 اتفاقأ همونوقت گفتم وا چرا یهو نکنه باردارم😀😀 بعد خودم کلی خودمو مسخره کردم

ولی خارج از شوخی اصلأ نمیشه بعد از یه روز. اما چون منتظر این اتفاق هستن خیلی مسائل رو به بارداری ربط میدن میگن اینجوری شد حتمأ باردارم. واسه همینمیگن از روز اول فهمیدم وگرنه توجیه علمی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا الکی میگن.بشو ولی باور نکن.هنوز اسپرمه نرسیده یه تخمک که بخوادتیتر بتا بره بالا و تهوع بده

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
منم همینو میگم اصن با علم و عقل و هیچی جور در نمیاد😩

عزیزم اون خانوما توهم بارداریشون زود اومده سراغشون که از شانسشون توهمشون گرفته و مامان شدن  

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2731
بعصیابعدیک هفته فهمیده میشه که اونم یک درصدهزاره مثل بعضیاکه حتی توی بارداری هم پریودمیشن

من ک تا هفته ی ۱۴با وجود اینکه سونو هم میدادم میگفتن باردار نیستی فقط چون پریود نمیشدم میگفتن بارداری حتی کیستم نداشتم  چند جام سونو دادم اخرشم گفتن نطفت خیلی ریزه استراحت مطلق دادن بهم ازمایشمم مشکوک ب بارداری گفتن ک بتات پایینه

بگیر بخواب هر کی گفته چرت گفته😴

آها باش😴

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

یکی از همکارای من اینجوری بود دقیقا ۴۸ ساعت بعد نزدیکی حالت تهوعاش شروع شده بود اگه همکارم نبود می گفتم دروغ میگه ولی خو خودم می دیدمش دیگه،بیچاره فک می کرد چه مریضی گرفته چقدرم دکتر رفت و دارو خورد تا موعد پریودش فهمید حاملس دکترش گفت یک در۱۰۰۰ نفر ممکنه این اتفاق بیفته

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
یکی از همکارای من اینجوری بود دقیقا ۴۸ ساعت بعد نزدیکی حالت تهوعاش شروع شده بود اگه همکارم نبود می گ ...

احتمالأ این یک در 1000ها همه جم شدن تو خانواده ما!!!😐

2738
احتمالأ این یک در 1000ها همه جم شدن تو خانواده ما!!!😐

😂😂😂😂

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

یعنی گوشمون عادت کرده به شنیدن حرفای عجیب غریب😓😓

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

مزخرف میگن علائمی وجود نداره اونموقع.من فقط تو آخرین اقدام که باردار شدم حس امیدواری داشتم که باردارم وگرنه هیچ علائمی نداشتم.ی بنده خدایی بود میگفت صدای قلبشو از اول میشنیدم یعنی دلم میخواس با پشت دست بزنم دهنش که دیگه دروغ نگه آخه اصلا قلب تشکیل شده اونموقع!

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

یکی هم تو فامیل ما بود از صبح نزدیکی پسر حامله میشد موقع پری هم چشم خورده بود سقط میکرد . سر دختر اولشم رفتیم سونو سه بعدی خودش میگفت بچم پسره دکتر میگفت خانم من دارم تخمدون های دخترت رو میبینم باز مصر بود که بابام خواب دیده پسره شما اشتباه میکنی سیسمونی هم پسرونه گرفت بعد که دخترش دنیا اومد اول گفت بچه عوض شده بعد گفت دکتره سق سیاه بوده و در نهایت به این نتیجه رسید چشمش زدن و بچه چرخیده و دختر شده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
یکی هم تو فامیل ما بود از صبح نزدیکی پسر حامله میشد موقع پری هم چشم خورده بود سقط میکرد . سر دختر او ...

بدم میاد از اینایی که هر چی میشه میگن چشم خوردیم

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
بدم میاد از اینایی که هر چی میشه میگن چشم خوردیم

بنظرم این افراد سطح فکرشون خیلی پایینه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706