2726
عنوان

عمل بینی

1053 بازدید | 22 پست

سلام خانما لطفا نظر بدین من ۱ ماه دیگه عروسیمه نوبت دکتر گرفتم برا عمل دماغم البته بیشتر شوهرم اسرار داره برا عمل من خودم تریجح میدم لب بالام رو تزریق کنم عکسم رو ایدیم هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا یک ماه دیگه ورمت نمیخوابه در ضمن به نظرم خوبی قیافه معصوم خودتو داری هیچکدومو انجام نده

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728
الان نمیخام عمل کنم بعد عروسیم

بعد عروسی انجام بده ولی خیلی خوبه قیافت 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
مرسی ولی لبم تزریق میخاد

منم لبم مثل توئه دختر عمومم ین طور بود تزریق کرد یه جوری شد البته به نظر من اینطوره

عزیزم چهره طبیعی که نازیبا نیست رو دست نزن، قیافه ت مشکلی نداره که بخوای روش این کارو کنی. و البته بنظر من چهره دست نخورده و بینی عمل نکرده واقعا کم گیر میاد و زیباترم هست. در ضمن هردو اینها که گفتی با یه ریسک بالایی انجام میشه، خیلی امکانش هست که خوب نشه، یا عوارض بدتر داشته باشه، دم عروسی این فکرارو نکن. به شوهرتم بگو همین شکلی پسندیدیم دنبال آبشن اضافه نباشه!

یعنی بد شده بعد تزریق

اره یه جوری شد بهش نمیاد البته اون بینیش خیلی نوکش گرده و چاقه شاید به خاطر اون باشه 

2706