2737
2734
عنوان

یک نصیحت به دخترای مجرد🤓🤓

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هم انتخابهامون هم نگرشمون باعث گفتن چنین حرفهایی میشه

وقتی با دنیای رشته های پزشکی بیگانه باشیم هرکسی تو هر مرحله ای ازین رشته رو یک خواستگار بالقوه میبینیم و وقتی رفتار ناهنجاری ببینیم بجای اصلاح انتخابمون تو ذهنمون سناریو مینویسیم که پسر ....میخواست با دختر باکلاس که من باشم ازدواج کنه و چه و چه در حالیکه هیچ درکی از آینده و ذهنیت اون دانشجو وجود نداره

2731
هم انتخابهامون هم نگرشمون باعث گفتن چنین حرفهایی میشه وقتی با دنیای رشته های پزشکی بیگانه باشیم هرک ...

عزیزم من فقط رشته پزشکی تگفتم 

این مورد گفتم با این که پزشکی اینقدر طرفدار داره رد کردم!چون تجربه تشون داد خوب نیست

یا خدا برای من فرق نداره. برتری؟؟!!از چه لحاظ اون وقت؟ چند مورد دیدم وخودم به این تجربه رسیدم گفتم& ...

اولا من عصبانی نیستم ، دوما نتیجه ای که شما بهش رسیدی اشتباست پس بلندگو نگیر دستت به همه نتیجت رو نگو

باسمک الله الکبیر العظیم الملک الحق المبین
عزیزم من فقط رشته پزشکی تگفتم  این مورد گفتم با این که پزشکی اینقدر طرفدار داره رد کردم!چون تج ...

درسته🌸

من نمیدونم دانشجوی پزشکی کجا و پیش کی طرفدار داره . چون تو دانشگاه که هم کلاسیاشون تا دوره اتندی ذره ای تحویلشون نمیگیرن مگر اینکه شرایط ویژه داشته باشن

ولی اعتماد به نفس بعضی  دانشجوهای ترم پایین باعث شده بود فکر کنم بیرون دانشگاه از نظر بعضی دخترها ممکنه جذاب باشن☺

2738

شما ميدونيد چقدر كتابهاي پزشكي / و وسايلي دانشجو بايد هر ترم بخره چقدر زياده براي كسي كه منبع درامد نداره 

كمترين كتاب ٢٠٠ تومانه/ پول امد ورفت / ناهار حالا بماند / بعضي موقعها با دوستا يك كافه بخوان برن / والله شهرستان گرونه من يك نسكافه تو مشهد تو يك كافه خيلي معمولي خوردم ٢٢ تومان پول دادم 

بيچاره پول نداشته 

من تهرانم بالا شهرشم هستم از ی پسر که تو روستا زندگی میکنه خوشم اومده دو ساله دوستیم نمیخوامم ولش کنم عاشقشم واقعا

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤
😉😉آره معمولا میگن آینده خوبی دارند از این لحاظ

چون دختر فوق العاده خوبی هستی اینو بهت میگم وگرنه یک لایک بود و تمام

ببین متوجه شدم علاقه زیادی به داشتن همسر پزشک داری و مطمئنم خودت شناختی از فضای این رشته نداری

خودت میگی آینده . آینده برای یک دانشجو یعنی حداقل ده سال بعد، که اونموقع استقلال فکری و مالی پیدا کرده و شاید انتخابش اصلا کسی تو سن و موقعیت شما نباشه.

در حال حاضر از یک دانشجو به اندازه دانشجو توقع داشته باش که پیرو اون از این تاپیک ها نزنی. دوستی دانشجویی یعنی صحبت و معاشرت و حساب کردن دنگی

هر کسی با عنوان پزشک رو شوهر بالقوه نبین که اینطوری تو ذوقت نخوره اگر هم یکی به قول شما بخواد تو اون شرایط سخت دانشجویی با زرنگی و حسابگری ازدواج کنه و خودشو بالا بکشه انتخابش دختر استادها یا همکلاسیهای فرزندان هیات علمیه پس زیاد جدی نگیر

خوب حالا خیلیا هم قبول کردند 🤔نظر شما متن منم نظر خودم دارم

والانصف پایتخت نشین هاتوفقرزندگی میکنن ومن بااینکه توشهرخیلی کوچیک زندگی کردم ازلحاظ مالی وهم اون چیزی که شمامیگی باکلاس بودن بالاتربودم کسایی میشناختم که کل متراژخونشون به زوربه سی میرسیدیعنی آشپزخونشون اندازه کمدبودوفقط اسم تهرانی بودنویدک میکشیدن وگرنه ازدرمیرفتن بیرون گم میشدن وآرزوشون ازدواج باپسرای شهرمون بودهمیشه برام سوال بود ایناچرااینجادنبال دوس پسرمیگردن بعدمتوجه شدم وقتی ازیه خونه قوطی کبریت بیای توخونه ۲۰۰،۳۰۰متری که واسه خودته باکلی درآمدخب معلومه بهتره.😂😂😂😂درضمن تخیلات قوی داری خواستگارپزشک بیخیال بابا.بیسکوییت بابستنی اینانشونه کلاس نیست اینکه سرت تویقه خودت باشه وخودخودت باشی یعنی کلاس .طرف میلیاردرگوشیش نوکیاست یکیم آیفون پول نداره شارژش کنه 

حرفی ندارم🤐
2706