2737
2734
عنوان

آشتی با خواهرشوهر

829 بازدید | 27 پست

از قبل عید تا حالا با خواهرشوهرم بنا به یه سری سوتفاهم ها که همه توش مقصر بودن قهریم.چند وقت دیگه تولدشه و تصمیم گرفتم سوپرایزش کنیم تا این حرفا تموم شه.اول اینکه کارم درسته؟دوم حالا فکر نکنه حق با اون بوده که ما پا پیش گذاشتیم؟شوهرم هم کلا با قهر مشکلی نداشته اما من خودم میخوام تموم شه چون خواهر برادرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم ازنظرمن بستگی به سطح فکر اون داره.اگه ادم منطقییه به نظرم کارتون درسته.اگه که خاله زنک ومغرور و حقه بازه ازاین رفتارحسنتون سو برداشت یاشایدم سواستفاده کنه.

پرده رابرداریم*بگذاریم که احساس هوایی بخورد*بگذاریم کهب لوغ زیر هر بوته که می خواهد بتوته بکن*بگذاریم که تنهایی آواز بخوتند*چیزی بنویسد*به خیابان برود*ساده باشیم*چه در باجه بانک چه در زیر درخت
نه منطقیه نه حقه باز

کاره خیلی قشنگیه حتما اینکارو بکن تو اینجور مسائل دنبال مقصر نباشین یا اینکه حق با کیه با کی نیست تو همه بحث ها هر دو طرفین مقصرند هم شروع کننده هم ادامه دهنده و همینطور هر دو حق دارن 😊😊😊

2738

امیدوارم پشیمون نشی 

من هر وقت در حق بقیه گذشت کردم مثل چی پشیمون شدم

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

خب ازنظرمن کارخوب همیشه خوبه.شمابااین کار شخصیت و ذات خوبتون رونشون میدین البته اگه اطرافیانتون شعور درک کردنشو داشته باشن

پرده رابرداریم*بگذاریم که احساس هوایی بخورد*بگذاریم کهب لوغ زیر هر بوته که می خواهد بتوته بکن*بگذاریم که تنهایی آواز بخوتند*چیزی بنویسد*به خیابان برود*ساده باشیم*چه در باجه بانک چه در زیر درخت
تمام اینارو میدونم اما به کارم زیاد مطمئن نیستم

عزیزم شما با شناخت رو افراد اطرافت تصمیم میگیری کاریو انجام بدی ما که نمیدونیم اون شخص چطور آدمیه

به هر حال اگرم انجام بدی خوبی و گذشت و بزرگی خودتو نشون دادی 

2706