2733
2734
عنوان

خالم حق‌داره یا ما ؟

250 بازدید | 14 پست

ما شهرستان یه آپارتمان کوچیک داریم دادیم اجاره 

حالا خالم زنگ زده به مامانم که به مستاجر بگو بلند شن بدینش به ما ، تازه قیمت پنج سال پیش هم می‌خواست . مامانم گفت نمیشه مستاجرم خوبه ، نیمخوام آواره شه ، بعدم کلی بیشتر داره پول میده . حالا قهر کرده از ما ، هرجا میره پشت سرمون حرف میزنه ، به منم محل نمیدن ، ناکفته نمونه به شدن بد حسابن و همیشه توقع دارن مامانم از خودمون بزنیم بهشون پول بده 

غلط کرده چه پررو

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا جالب اینه ک ب قیمت 5سال پیش میخواد😔

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

انتطارات و توقعات بیجا دارن . مادرت بگه میخوایم بفروشیمش مستاجرم میخوام بیرون کنم که دیگه توقع نداشته باشه. باید از اولش اینجور میگفتین هربارم میگفت میگفتین میخوایم بفروشیم

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
2738

چرا خاله ها اینجوری شدن

حالم بهم میخوره

اصلا چشم دیدن خواهر راده اشون ندارن

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
حالا جالب اینه ک ب قیمت 5سال پیش میخواد😔

ما خونمون رهن دادیم ، تازه به مامانم میگفت تو نصف پولو رهن و بده منم نصف دیگشو که مستاجر پولشو بگیره بره بعد ما بیایم ، 

خیلییی پرو هستن 

ما خونمون رهن دادیم ، تازه به مامانم میگفت تو نصف پولو رهن و بده منم نصف دیگشو که مستاجر پولشو بگیره ...

وا😔

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2706