2737
2734
عنوان

دایی منحرف

| مشاهده متن کامل بحث + 12352 بازدید | 120 پست
شما به کسی گفتین اذیتتون میکرد؟

خاله كوچيك ه اول رو كرد شوهر خاله مو گريه كرد و گفت ؛بدبخت از سمت شوهر خواهرش فك كن 

من يه بار تو ناراحتي به خواهرم گفتم عين .... پشيمونم 

خواهرم خيلي خيلي خوبه اما ادم از چشم ميافته

شوهرخاله و پسراش و دخترش اينجوري ان 

بعد خاله م ميگه عالم و ادم روسپي ان 

نترس حالا😂 اگه شوهرتو میشناسی باید بدونی تا چه حد غیرت داره دیگه 

سعی میکنمدیگه هیچوقت بحثش پیش نیاد و کم کم یادش بره

مرسی🌺

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شنيدم گي شده و مفعول انقدر درگير مسائل جنسي بود كه حالا ديگه دگر باش شده يعني ته مسائل جنسي و دراور ...

یا خدا

خدا لعنتش کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
2728
خاله كوچيك ه اول رو كرد شوهر خاله مو گريه كرد و گفت ؛بدبخت از سمت شوهر خواهرش فك كن  من يه بار ...

وای

الهی

چقد دخترامون مظلومن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
یا خدا خدا لعنتش کنه

اره بچه هاي خاله م واقعا مورد دارن

حالا دختر كوچيك ش فاز خوب بودن برداشته گرگ زاده

نريزيد سرم كه طرف داري شو كنيد اينم يه عقده ايي مريض لنگه خانواده ش دقيقا بچه هاي دخترخاله م با اين همه مساور و روانشناس و قرص و داروي بيش فعالي لنگه دايي هاشونن همونجوري شيشه خورده دار

عه دایی کوچیکه ی منم دقیقا چندبار این کارو با من کرد بعدا که یبار شوخی شوخی داشتم واسه دختر خالم که همسنو سال خودمه با خنده میگفتم گفت عهههه با منم ده بار این کارو کرده جفتمون کللللی خندیدیم🤣🤣🤣

البته ما روحیه هامون ضعیف نیست خداروشکر بعضیا خیلی حساسن 

وای الهی چقد دخترامون مظلومن

دخترامون مظلوم ن و مادرامون ساده 

من الان پسرم از مهد مياد معقد شو چك ميكنم در اين حد مواظب م

حواسم به برادرزاده هام بود وقتي مجرد بودم

يه كم ملت حوادث نمي خونن

2738
اره بچه هاي خاله م واقعا مورد دارن حالا دختر كوچيك ش فاز خوب بودن برداشته گرگ زاده نريزيد سرم كه ط ...

خدا به بچه هاشون رحم کنه😯

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
عه دایی کوچیکه ی منم دقیقا چندبار این کارو با من کرد بعدا که یبار شوخی شوخی داشتم واسه دختر خالم که ...

وای عالی هستین شماها😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
دخترامون مظلوم ن و مادرامون ساده  من الان پسرم از مهد مياد معقد شو چك ميكنم در اين حد مواظب م ...

تو بدتر دارى بچه رو كنجكاو ميكنى و تحريك

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
دخترامون مظلوم ن و مادرامون ساده  من الان پسرم از مهد مياد معقد شو چك ميكنم در اين حد مواظب م ...

افرین واقعا خوبه حواستون هس

الان همه مشکلات من اینکه که اونموقع کسی حواسش بمن نبود و منو با داییم تنها گذاشتن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^

بچه هاااا حالا من یه مساله ی دیگه دارم چندبار میخواستم تاپیک بزنم ولی ترسیدم شناسایی شم

من تنها دختر مجرد خونوادم یه خواهرزاده ی ۱۴ ساله دارم که خیلیییییی ام دوسش دارم تنها نوه ی پسرمونه ولی دو سه ساله چشم و گوشش باز شده همش تا کنارم میشینه تحریک میشه دوبارم تو خواب به پشتم دست زد من به روی خودم نیاوردم که میدونم ترسیدم تاثیر منفی داشته باشه بفهمه فعمیدم وقیح تر بشه،خیلی ام خودمو ازش دور میگیرم تا جایی که میتونم خونه ی خواهرم نمیرم.ظاهرش خیلییییی بچس نمیدونم چرا انقد زود بالغ شده

اگر عمو بود باز چی ؟؟؟؟ چه فرقی بین عمو و دایی هست مگه 😞😞😞

میخواد اینجوری گیجش کنه

ولی میدونی عموهام خیلیی خیلی پیرن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
2706