2737
2734
عنوان

قهر من و همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1957 بازدید | 113 پست
میگه از اولم زنسو دوس نداشته و بنا به شرایط ازدواج کردن و چندبار میخواستن جدا شن خانواده ها نذاشتن ...

باید با تحقیق کامل جلو میرفتین

بالاخره هر زن و شوهری باهم دعوا میکنن و مشکلاتی دارن

انشااله مشکل شما هم حل بشه

کمی گذشت و صبر و ازخودگذشتی لازمه زندگیه

ببین از چه کار یا رفتارت عصبانی میشه سعی کن مراعات کنی

توی دعوا هر دو طرف مقصرن و بهش محبت کن تا زندگیه گذشتشو فراموش کنه و فقط به تو و زندگیه باتو فک کنه

زنا با سیاست میتونن به همه چی برسن

دختر ۴ساله بخاطر این مادر و دختر چه زجرایی ک نکشیدم

نگو بچتو دوس ندارم. الکی بگو دخترخوبیه.احتمالا مامانه داره ازطریق بچه زندگیتو خراب میکنه.معلومه مث من روراست و ساده ای. بخاطر همین انقد گرفتاریم. من ی جاری دارم همه کاراش با سیاسته.مجبوری واس حفظ زندگیت یکم زرنگتر بشی. ینی مثلا اگ میخای دخترشو بفرستی جای مامانه یجوری انجام بده ک شوهرت فک کنه فکرخودشه ن فکر تو. البته اگ باباهه ب بچه وابسته نیس. وگرنه اگ وابستس بچه رو پیشت نگه دار بهش محبت کن. خودت ی بچه بیار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من رو هم‌نمیتونه از طلاق بترسونه چون خودم بهش میگم اوکی بیا جدا شیم بهترین تصمیمه.چند روز دیگه سالگر ...

چرا آخه با یه مرد سن دار اونم زن طلاق دادهدازدواج کروی

شما که هم سنت کم بوده و هم مجرد بودی

تو عقد جداشدن که مشکلی نیست

چرا آخه اینکار و با خودت کردی 

میدونی چقدر متفاوت سلیقه دارین .از دو نسل متفاوت این.حیف تو والا 

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار

وااااا چ دليلي داره درمورد طلاق اينقدر صحبت كنيد، زندگي ك اسم طلاق توش بياد خدا ميدونه چي ميشه، حالا شما سنت كمه ولي همسرتون ديگه يه ادم پخته هستش چرا اسم طلاق رو ميبره

2728
باید با تحقیق کامل جلو میرفتین بالاخره هر زن و شوهری باهم دعوا میکنن و مشکلاتی دارن انشااله مشکل ش ...

همین سیاست چجوری یاد بگیریم؟ چون اگ همش بخایم مدارا کنیم و کوتاه بیایم مث شوهرمن میشه از خوشی زیاد داره زندگیمونو خراب میکنه

باید با تحقیق کامل جلو میرفتین بالاخره هر زن و شوهری باهم دعوا میکنن و مشکلاتی دارن انشااله مشکل ش ...

اگه مسایل مربوط به زتدگی گذشتش نباسه ما هیچ مشکلی باهم‌ نداریم ولی این مسایل انگار تمومی نداره.متاسفانه منم خیلی روحیم حساسه.شوهرم هم میدونه چی منو ناراحت میکنه ولی اصلا رعایت نمیکنه

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
نه اوایل ازدواجمون باردار شدم گفت شرایط بچه نداریم مجبورم کرد سقط کنم شوهرتم ازدواج دومشه؟

آره. هردومث همیم. مال من معتاد و بددل بود. این شوهرم برعکسه ن معتاد ن بددل. ولی شدیدا لجباز کینه ای تنبل. لوس ننر. 😔میگفت زن سابقش بدحجاب بوده و بهانه مارک یخچال گاز اینارو همش میگرفته مدام قهربوده خونه باباش. حالا میفهمم دلیل همه دعواهاشونو. هردولجباز بودن و بی پولی شوهرمو. دخالتهای خواهرشوهرم اون زرنگه زیرزیرکی دخالت میکنه اخه شوهرم دوسش داره. 

2738
وااااا چ دليلي داره درمورد طلاق اينقدر صحبت كنيد، زندگي ك اسم طلاق توش بياد خدا ميدونه چي ميشه، حالا ...

اتفاقا اینجور مردا براشون عادی میشه طلاق

ما تو خانوادمون یکی هست دوتا زن طلاق داده .تا بحثش میشه با زناس میگه طلاق

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار
نگو بچتو دوس ندارم. الکی بگو دخترخوبیه.احتمالا مامانه داره ازطریق بچه زندگیتو خراب میکنه.معلومه مث م ...

بچش پیش ما نیست هفته ای یکبار میاد پیش ما.ولی از وقتی که میاد مدام مامانم مامانم میکنه تا بره مامانم اینکارو کرد مامانم اینو گفت.اینا به کنار.واسزه ی همیشگی ارتباط شوهرم و زن سابقشه.هم دیداری هم پیامی هم تماس تلفنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همین سیاست چجوری یاد بگیریم؟ چون اگ همش بخایم مدارا کنیم و کوتاه بیایم مث شوهرمن میشه از خوشی زیاد د ...

من که با سیاست زنانه هر جی بگم شوهرم نه نمیگه

محبت کردن پیش شوهر پشت خانوادش چیزی نگو بهش آرامش بده به خاسته و نیازهاش توجه کن بهش حس احترام بده همش بهش بگو که دوسش داری و بهش افتخار میکنی 

ازش تعریف کن و خیلی چیزای دیگه

مردا بنده دو چیزن شکم و زیر شکم این دوتا تامین باشه بقیش حله

چرا آخه با یه مرد سن دار اونم زن طلاق دادهدازدواج کروی شما که هم سنت کم بوده و هم مجرد بودی تو عقد ...

همه بهم گفتن نکن اینکارو اما من انگار نه میدیدم نه میشنیدم خودمو به اب و اتیش زدم تازه بدون هیچ حق و حقوقی باهاش ازدواج کردم.مهریه ام ۵تا سکه اس حق طلاقم ندارم.واسه همینه هرچی که میشه میگه گورتو گم کن برو

همزمان با شوهرم دوتا خواستگار مجرد کم‌سن و خوب از همه نظر داشتم پامو توی یه کفش کردم که الا و بلا فقط همین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااااا چ دليلي داره درمورد طلاق اينقدر صحبت كنيد، زندگي ك اسم طلاق توش بياد خدا ميدونه چي ميشه، حالا ...

منم‌چون فکر میکردم‌پخته اس خوشم اومد و باهاش ازدواج کردم اما متاسفانه انگار من پخته ترم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند وقته از همسر سابقش جدا شده ؟اخه ب مرور زمان خاطرات فراموش ميشن عجيبه برام هنوز از اونا حرف بخواد ...

الان سه ساله.ما یساله ازدواج کردیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه مسایل مربوط به زتدگی گذشتش نباسه ما هیچ مشکلی باهم‌ نداریم ولی این مسایل انگار تمومی نداره.متاسف ...

شوهرت لجبازه. باید حتما برین مشاوره. چون میگی الان مشکلی ندارین. هرچی هست مال گذشتست. پس راضیش کن بیاد مشاوره اگ نیومد تنها برو. حیفه زندگیته خراب بشه. 

2706