2737
2734
عنوان

لنفوم هوچکین...کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 16543 بازدید | 57 پست
منم اصفهانم.انشاءالله حضرت ابوالفضل دست گیرتون بشن و باسلامتی با خواهرزادتون به زودی زود برید پابوسش ...

ممنون ان شالله برای شماهم،دکترش رفته مکه جایگزین کرده نمیدونم کی باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دلم روشنه دوستم ، شما هم به مادرش دلداری بده ، امیدواری بده ، روحیه تو درمان خیلی خیلی خیلی مهمه& ...

قوربونت برم عزیزم.من فقط شبا تا صبح خودمو خالی میکنم روز که بشه باید بخاطر مادرو خواهرم قوی باشم

ممنون ان شالله برای شماهم،دکترش رفته مکه جایگزین کرده نمیدونم کی باشه

توکل بخدا بکنید انشاءالله هرچی خیره پیش بیاد و زودتر درمانشون موفیقت آمیز تموم بشه.خیلی دعاش میکنم.انشاءالله سالم و سلامت خوشبختیشو ببینید

2731

اصلا نکران نباش عزیزم ، من پارسال کل قفسه سینه ام تا نای رو تومورهای لنفوم هوچکین گرفته بود بطوری که دو سومه ظرفیت ریه ام رو گرفته بود اما با۱۲ جلسه شیمی درمانی خوب شدم

فقط روحیه و انگیزه لازمه ، من طوری با روحیه بودم که حتی پدر و مادرم هم نفهمیدن من سرطان دارم با وجودی که هفته ایی یک بار میرفتم خونشون

موهام رو هم گفته بودم بخاطر یه نوع داروی هورمونی که پیش از بارداری لازمه ریخته😋

اصلا نگران نباش سرطان متاسفانه اسمش ترسناکتر از هود بیماریه

اصلا نکران نباش عزیزم ، من پارسال کل قفسه سینه ام تا نای رو تومورهای لنفوم  هوچکین گرفته بود بطوری که ...

عزیزم بعد شیمی درمانی، ادم خوب خوب میشه؟؟

متاساز نداره؟؟ 

چه روحیه ای داری خوشبحالت 

منم یه توده تو کشاله رانم بود دکتر میگه مشکوک به لنفوم است (یه جوری قطعی میگه چون شکل توده بد بود)

میشه راهنماییم کنی 

خیلی بهم ریختم 

دنبال بارداری بودم که اینطور شد

خیلی داغونم 

2738

سلام دوست عزیز من خودم تو سن ۲۲ سالگی مبتلا به هوچکین شدم و به مدت ۱سال طول درمان داشتم خداروشکر جواب گرفتم متاسفانه این بیماری فقط از سن ۱۴ تا نهایت ۴۵ سال رو مبتلا میکنه

اصلا نکران نباش عزیزم ، من پارسال کل قفسه سینه ام تا نای رو تومورهای لنفوم هوچکین گرفته بود بطوری که ...

سلام عزيزم

خواهر منم هوچكين داره زده به قلبش 

در واقع شيمي درماني باعث آسيب به قلبش شده  و مجبور شديم شيمي رو متوقف كنيم ميتوني راهنمايي بكني مخصوصا دكتر قلب اگه سراغ داري

ممنون

اصلا نکران نباش عزیزم ، من پارسال کل قفسه سینه ام تا نای رو تومورهای لنفوم هوچکین گرفته بود بطوری که ...

سلام عزیزم شما کدام شهرید پیش کدوم دکتر رفتید و‌کجا شیمی درمانی کردید؟؟

من همه اميدم خداست
از بس توتو اینترمت سرچ کردم ناامید شدم دوستتون کجا بودن؟

سلام نگران نباشین پدرمن سال 79مبتلا به لنفوم هوچکین از ناحیه گردن شد،اون موقع 41سالش بود، اما چون بدنش خیلی قوی بود و روحیه بالایی داشت، بیماری به خیالش هم نبود، تحت نظر دکتر نعمت الله رستمی کاملا خوب شد، اما 10سال بعدش عوارض رادیوتراپی روی شریان قلبش اثر گذاشت و عمل قلب باز شد، حالا هم چندروزه دکترا گفتن مبتلا به سرطان معده شده،توروخدا واسه پدرم دعا کنید،دیگه بدنش ضعیف شده. 

سلام پدر منم سال 79 لنفوم هوچکین گرفت، اما خوب شد، ولی متاسفانه 10سال بعدش اثرات شیمی درمانی و رادیوتراپی روی قلبش اثر گذاشت و قلبش به روش باز جراحی و پیوند رگ زده شد، که اونم خوب شد، اما چندروز پیش که معده اش مشکل داشت، اندوسکوپی کردن و نمونه گرفتن، جواب پاتولوژی مثبت بود و پدرم مبتلا به کارسینومای معده(یک نوع بدخیمی) شده اما متاستاز به اندامهای مجاور نداشته، توروقسم به عظمت خدا بابامو دعا کنید،بدنش ضعیفه دیگه نمیکشه.

سلام من بیشتر از یک سال درگیر این بیماری بودم هر دو هفته شیمی درمانی میشدم البته موضوع مال چن سال پیشه سخت بود ولی گذشت میدونین بیشتر هزینه خرید دارو و ویزیت دکتر خیلی زیاد اذیتم کرد خیلی واسه تهیه دارو اذیت میشدم کسی هم پی داروهام نمیرفت خودم تمام شهر مشهد رو میرفتم با اتوبوس داروهامو تهیه کنم دوبار هم از تهران دارو رفتم خریدم مشهد گیر نیاوردم دکترم هم تقاضای چند تا سکه کرده بود به قول خود دکتره واسم زحمت کشیده بود پشت میزش نمیخوام اسم نحسش رو بیارم دقیقا یک ماه تو نوبت تخت بودم اول بیماریم بیمارستان قائم ..اینارو گفتم خدا شاهده این قدر که هزینه های بیماری دارو ویزت های پشت سرهم دکتر آزمایشهای هفتگی خرید دارو اذیتم کرد باور کن به کل بیماری رو فراموش کرده بودم شغلمم کارگر گچ کار بودم تو اون یک دوره درمان ۲۰سال واسم گذشت اینا رو باید یه جا میگفتم

2706