2726
عنوان

کلومیفن خوبه ب نظرتون؟؟

150 بازدید | 19 پست

امروز دکترم کلومیفن داد بهم ولی امپول یا قرص دیگ ای نداد

از کحا بفهمم ک برام جواب میده؟؟

چند پریودی برم سونو ک بفهمم تخمک گذاریم چ روزیه؟؟

وهر اطلاعات دیگ ای دارید بگید اجرتون با خدا دوستان خوبم😍

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبه عزیزم باعث میشه فولیکول خوب داشته باشی امپول نداد بهت؟؟  واسه اینکه بفهمی فولیکول خوب داری یا نه 13 پری بایید بری سونو تخمک گذاری هم از کیت میتونی استفاده کنی ولی اگ مطئن میخایی بشی ک فولیکولاش چجورین سونو برو

2728
خیلی خوبه عزیزم باعث میشه فولیکول خوب داشته باشی امپول نداد بهت؟؟  واسه اینکه بفهمی فولیکول خوب ...

اگ 13 پری برم بهم میگ چ روزی تخمک گذاری دارم؟؟

دکتر باید برام سونو بنویسه؟؟ میتونم بدون نسخه برم؟؟

ممنونم عزیزم

میدونی من یه سال ازکلوموفین وامپول و اینا استفاده کردم و حتی دقیق روزتخمک گذاری با عرض معذرت رابطه داشتیم ولی هیچی نشد همین که گذاشتم کنار این قرصهارو دوماه بعدش حامله شدم اونم طبیعی....پیشنهاد میکنم به جای پول دادن به این دکترا رو خودت کارکن بگرد خوش باش خوب بخور مطمئن باش زودی نی نی دارمیشی 

اگ 13 پری برم بهم میگ چ روزی تخمک گذاری دارم؟؟ دکتر باید برام سونو بنویسه؟؟ میتونم بدون نسخه برم؟؟

ببین مشکلت چیه دقیقا ؟؟ چند وقته اقدامی ؟ پریت منظمه؟؟ 

ادم هر ماه تخمک گذاری میکنه و فولیکول ازاد میکنه فولیکول بعضی ها کوچیکه باعث میشه بچه دار نشن اونایی ک فولیشون کوچیکه میرن سونو گرافی روز 13 پری بعدش اپول میزنن تو اگ فولیکولت بالغه نیاز نی بری سونوگرافی کیت تخمک گذاری بخر از 11 پری تا 18 هر شب بذار وقتی مثبت شد یعنی تخمک ازاد کردی

میدونی من یه سال ازکلوموفین وامپول و اینا استفاده کردم و حتی دقیق روزتخمک گذاری با عرض معذرت رابطه د ...

عزیزم این ماه 

ماه اوله اقداممه انشااله ک باردارشم همین ماه

ن چ امپولی گلم؟؟

حتمن نیاز نداری نداده دکترت خوبه مطمئنی ازش ؟؟ ببین دکتر خیلی مهمه من دکترم 1 سال الکی منو چرخوند چرت پرت داد خدا ازش نگذره الان دکترمو عوض کردم اصلا ب من همچی داده بود در حالی ک من هیچ مشکلی نداشتم سالم سالم بودم همسرم واریکوسل داشت

ببین مشکلت چیه دقیقا ؟؟ چند وقته اقدامی ؟ پریت منظمه؟؟  ادم هر ماه تخمک گذاری میکنه و فولیکول ...

کیست ندارم ولی تنبلی دارم 

این ماه اولمه پری نامنظم با دوفاستون پریود میشم

اگ برم سونو فولی بالغ نباشه دکتر سونو امپول میده؟؟برای کیت از چ روزی استفاده کنم؟؟اگ سایز فولی کم باشه منفی میشه؟؟

عزیزم میشه کامل برام توضیح بدی چون اطلاعات زیادی ندارم

حتمن نیاز نداری نداده دکترت خوبه مطمئنی ازش ؟؟ ببین دکتر خیلی مهمه من دکترم 1 سال الکی منو چرخوند چر ...

عزیزماره دکترش خوبه هرجا ادم بره بازم کلومیفن میدن دیگ

کیست ندارم ولی تنبلی دارم  این ماه اولمه پری نامنظم با دوفاستون پریود میشم اگ برم سونو فولی ب ...

واسه تنبلیت روزی30"مین حتما پیاده روی کن حتمن 

ماه اول عزیزم اصلا استرس نداشته باش یا میشه یا نه بسپار ب خدا استرس باعث میشه نی نی نیاد تو دلت توکلت ب خدا باشه ب بچه فکر نکن اصلا نا منظمی تم ب خاطر تنبلی تخمدانه ک فقط ورزش جواب میده دکتر من برا تنبلی تخمدانم خیلی کم بود ولی گلیکوژن داد همون متفورمینه ولی خارجیش دکتر سونو فقط تو برگه مینویسه ماما بایید امپول بده از الان اصلا ب فکر اممول نباش همین قرصی ک مامات داده باعث میشه فولیکول خوب ازاد کنی کیت از شب 11 تخمک گذاری استفاده کن تا 18 هر وقت مثبت شد یعنی تخمک ازاد کردی تا 24 ساعت بعدش احتمال بارداریت بالاس اگ سایز فولیکولت کوچیک باشه بچه نمیگیره چون 50 درصد زنه 50 درصد مرد صبح ناشتا هم عسل بخور ی قاشق رحمتو گرم میکنه 

عزیزماره دکترش خوبه هرجا ادم بره بازم کلومیفن میدن دیگ

ن  اول بایید ازمایش بگیره سونو بگیره ببینه سالمی بعد دارو بده ن اینکه حدس بزنه دارو بنویسه  بدبختت کنه دارو اصلا خوب نیست اگ بیخودی تجویز بشه

2706