1345
1341

😕😕😕😐😐🤐🤐

پاسخگویی به سوالات شرعی .  امام رضا(علیهالسلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.

میخوای بهش بگم بزنتت؟

فقط 37 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

😂😂😂😂

والا هرجا یکیو نزدن چن نفر بودن بگن وااا چطو کاریت نداشتتت چ بی رگ و فلان و فلان   بوخودا عجیبن بوخودااا

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
1350

داره بهت خیانت میکنه سرش گرمه از تو غافل شده😂😂😂😂

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دارم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍
1348
جداشم؟

اره دگ فقط طلاااااق   مگ نمیدونی خودت اینم من باید بگم  ایییییشششش

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
1308

چون تو کتکش نمیزنی

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است... تا می تازی، با تو می تازند.    زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد.           در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز  از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند. ❤حضرت علی علیه السلام ❤
والا هرجا یکیو نزدن چن نفر بودن بگن وااا چطو کاریت نداشتتت چ بی رگ و فلان و فلان    بوخود ...

😂😂😂😂😂 عالی گفتی 

اره منم دیدم

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤
1346