2733
2734
عنوان

بچه ها من یه کاری کردم 😔😔

735 بازدید | 72 پست

بچه ها چندسال پیش حدودا 10 سال پیش یه معلم داشتیم سرکلاس سر هیچ و پوچ خیلی با من بد رفتاری کرد خیلیا ، هنوز صدای داد و بیدادش تو گوشمه و فرداش که رفتم مدرسه بچه ها هنوز مسخرم میکردن خیلی خاطره بدی بود .(داستانش طولانیه)

وقتی یادم میفتاد ناراحت میشدم .البته هنوزم حس بدی دارم وقتی یادش میفتم

خیلی اتفاقی شمارشو پیدا کردم براش تو تل حرفامو فرستادم اخرشم گفتم تو عقده ای بودی و خدا لعنتت  کنه و اینا من هنوز با یاداوریش حالم بد میشه و براش فرستادم .و بلاکش کردم 😕

اگه میتونستم ببخشمش تا الان باید یادم میرفت ولی خیلی تو ذهنمه و ناراحت اون موضوعم بعد 10 سال

ولی یه حس عجیبی دارم انگار ترسه انگار یه چیزی رو دلم سنگینی میکنی نمیدونم 

ینی کار بدی کردم ؟

انگار به من نیومده حرف دلمو بگم انگار باید همیشه بریزم تو خودم تا مریض شم 😥😥😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

كاش بلاكش نميكردى از خودش دفاع ميكرد

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2738

جای من بودی چی می گفتی تومدرسه کلاس اول کنترل ادرارمو ازدست دادم خودمو خراب کردم فرداش همه بهم گفتن شا... ولی الان یادش میفتم میخندم😂😂😂😂

با نظرم مخالفی ریپلای نکن 🙄🙄🙄
2706