2726
عنوان

اصفهانیا

73 بازدید | 6 پست

بچه ها به دکتر پوست خوب توی اصفهان کسی سراغ داره

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد

والا من که ۳ ساله برای اگزمای کف دست هر دکتر پوستی را گفتند رفتم یا اصلا فایده نداشت یا یه بهبودی موقت و کوتاه مدت بود و فوری بر می گشت به حالت اول

اگزمای کف دستم به حدی شدیده که تقریبا میشه گفت دستم پوست نداره یه لایه نازکی مثل پوست پیاز داره

تاول خارش قرمزی پوست و پوست ریزی علائمشه 

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢
والا من که ۳ ساله برای اگزمای کف دست هر دکتر پوستی را گفتند رفتم یا اصلا فایده نداشت یا یه بهبودی مو ...

آخ چه بد به مدت منم پوست دستم حساسیت گرفت خیلی بد بود

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا من که ۳ ساله برای اگزمای کف دست هر دکتر پوستی را گفتند رفتم یا اصلا فایده نداشت یا یه بهبودی مو ...

عزیزم شمابایدبری پیش فوق تخصص آلرژی وتست بدی ببینی ازچیه منم همین مشکلاداشتم دارم پیگیری میکنم پیش دکترتوسلیان روبروی شرکت زمزم

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
2728
عزیزم شمابایدبری پیش فوق تخصص آلرژی وتست بدی ببینی ازچیه منم همین مشکلاداشتم دارم پیگیری میکنم پیش د ...

گلم دکتر توسلیان خوب بوده؟

من شنیدم دکتر اصیلیان برای مشکلات پوستی خسلی خوب هست

از بس دکتر رفتم و نتیجه نگرفتم دیگه هنگ کردم نمی دونم چکار کنم😔خیلی اذیت میشم از این اگزمای کف دست 😢

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢
گلم دکتر توسلیان خوب بوده؟ من شنیدم دکتر اصیلیان برای مشکلات پوستی خسلی خوب هست از بس دکتر رفتم و ...

منم بنم بشدت خارش داشت وتاولهای بزرگ شبیه اینکه باآب جوش سوخته شده بودانگارولی ایشون بادرمان خوبشون منونجات دادن حالایه نسخه برو ضررنداره

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
گلم دکتر توسلیان خوب بوده؟ من شنیدم دکتر اصیلیان برای مشکلات پوستی خسلی خوب هست از بس دکتر رفتم و ...

البته دکترتوسلی من اشتباه توسلیان نوشتم