2733
2734

😭😭😭😭🥴🥴🥴🥴🖐️🖐️🖐️🖐️خاک تو سرمممممم

تروخدا یه برنامه معرفی کنید عالی باشه دان کنم بخونم از کتابش متنفرممممممم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایین نامه ک خیلی اسونه

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

من که به کل قیدش رو زدم.😔

فوبیای رانندگی دارم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738
اصلی رو گیرم

چند بار رد شدی؟

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

وایی برای اولین بار دیروز با ماشین دوست شوهرم رفتیم بیرون برای لولین بار رانندگی کردم خیلی خوب بود خیلی هنوز حس قشنگش از یادم نمیره خدا کنه مام ماشین بگیریم😕😔

زندگیمممم دخترم و همسرم  
2706