2733
2734
عنوان

کسی که درون هزار تویی گیر افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 2637 بازدید | 433 پست
اگه پسره رو ول کنه ، انگار به من یه دنیا رو دادن . راحت میشم که . بدبختی اون پسره واقعا ربطی به من و ...

خب پس ادمم حسابش نکن

شماره دختره رو اگ داری ک حتمن داری زنگش بزن بروببینش(یعنی من نظرم عوض شد حتمن بله میگیری) حرفاتو بزن بهش خیالت راحت شه حداقل هرچی ام شد حتمن خبرم کم ک نمیرم از فیضولی

استارتر بنظرم دوسش نداری فقط جذبش شدی حتی اگه دختره بهت پا همبده رابطتتون با دوام نیست بقولن تبت سرد ...

اره دقیقا . واقعا جذبش شدم به خاطر نوع اخلاق و رفتارش و ... 

الان پیش خودم میگم حتی تا دورانی که دانشگام هم تموم شه و باهاش باشم برام بسه 

من عاشقش نیستم . تا الان عاشق هیچکی نشدم ولی این خیلی منو جذبش کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب پس ادمم حسابش نکن شماره دختره رو اگ داری ک حتمن داری زنگش بزن بروببینش(یعنی من نظرم عوض شد حتمن ...

خونه دختره هم میدونم کجاس😂

برم بست بشینم دم در خونشون

واقعا انگیزه ام بیشتر شد که حتما که شده یه حرکتی بزنم . حس درونی ایم میگه پسره اونو ازم قاپید 

2738
اره دقیقا . واقعا جذبش شدم به خاطر نوع اخلاق و رفتارش و ...  الان پیش خودم میگم حتی تا دورانی ...

تو الان فقط  دوس داری با اون بودنو تجربه کنی بقول خودت عاشقش نیستی و بعد از مدتی این حس کنجکاویت ارضا میشه و میری پی زندگیت اما این وسط اون خانم ب شما دل میبنده و وابسته میشه ...پس برادر منه کلا فرمولتو عوض کن چون اون راهیی ک میخای بری تهش اتفاقای چندان دلچسپی نمیوفته

هووووف تازه اینا اول بدبختیای این دل بسته شدن ب دخترس....هنو اولشع بزار بری تو کارش هزار تا گرفتاری ...

گفتم اینا مصیبته 😑

جالب اینه همه بدبختیای دوستی و ... رو میدونم و بازم دارم میرم طرف دختره

تو الان فقط  دوس داری با اون بودنو تجربه کنی بقول خودت عاشقش نیستی و بعد از مدتی این حس کنجکاوی ...

واقعا حرفات جوریه که ادامه احساسات منو میگه . دقیقا میخوام باهاش بودنو تجربه کنم . این حس کنجکاویه به شدت زیاده . دوس داشتم جای اون یارو باشم

بچها من بخوابم دانيال حتمن بهم بگو چشد خدایی مشتاقم حالا یا اینجا ریپلای من یا شخصیبگو یا تاپیک زدی ...

دمت گرم برای همه راهنماییات . حتما بهت میگم . شبت خوش ابجی( چون میدونم از لفظش بدت میاد گفتم 😂)

2706