2726
عنوان

کسی که درون هزار تویی گیر افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 2637 بازدید | 433 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چاکریم

چاکر نمیخوام فقط دیگه نگو آذر رو این اسم حساسم😆😁😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
پس کارت گیره....نمیدونم چرا حس خوبی ندارم ب این تصمیمت....میدونی البتع حق داری تا سرت ب سنگ نخورع حا ...

ادم منطقی هستم . میتونم بازم روی دلم پا بزارم ولی حس میکنم بعدا حسرتشو بخورم

موقع هایی که اون پسره نیس تقریبا باهاشم و با هم خوشیم ولی خیلی تایم کمیه

بخدا تو فردا پس فردا باشم ازدواج کنی و این تب عشقت یکم بخابه رابطع این دختره و دوس پسرش از یادت نمیرع...چ بخایو چ نخای بی اعتماد میشی بش...کاشکی این قلب ادم حالش شع عجب زبون نفهمیه ها  

دلم میخواد ولش کنما ولی لامصب نمیشه . عقله میگه بابا ولش کن کارتو بچسب که آینده این نیازت میشه ولی د ...

ب دلت بگو اشتباه کردی از کسی خوشت اومد که عشق داره

ب دلت بگو اگه عشق داره و بمن پا میده که حتمن وقتی با منه به یکی دیگ ام پا میده به دلت بگو شاید اون پسره واقعا دوسش داره نباید بین عشقشون باشم به دلت بگو اگه واقعا دوسش داری صبر کن شاید قسمت من شد به دلت بگو شده قیدشو بزنی بزن ولی اه یکی دیگ رو پشت سرت نزار

چجور به خودت اجازه میدی بین اونا باشی

ادم منطقی هستم . میتونم بازم روی دلم پا بزارم ولی حس میکنم بعدا حسرتشو بخورم

منم چون منطقیم دارم بت میگم چیکار کن....اگ باش دوست شی و بعد بهم بزنین بد غرورت له میشع ها....ولی خو بازم خوددانی فکراتو بکم...اولین حس ادم خیلی مقدسه ..هواسمون باید باشع

ب دلت بگو اشتباه کردی از کسی خوشت اومد که عشق داره ب دلت بگو اگه عشق داره و بمن پا میده که حتمن وقت ...

دقیقا.....کارت اصلا درست نیس...فرصت واس عاشقی زیادع برو پی کسی ک لایقت باشع

اگ دوس داری و فضولی نیس چن تا از رفتارا و برخورداشو نسبت ب خودتو بگو...شاید بتونم از رو رفتاراش بگم ...

من حس میکنم اگه برم حتی یه درصد هم احتمال بدیم که اینجا باشه و بخونه 😄

بر باد میرم . دگ آبرو برام نمیمونه

2706