2737
2734
عنوان

کسی که درون هزار تویی گیر افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 2637 بازدید | 433 پست
اتش بیا خصوصی کارت دارم    

بپیام

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشم میاد عوض درس و مشق تمام برنامه و حواستون رو رول زدنه در فواصل بین ترمها و داخل ترمهاست که ی وقت ...

نه به خدا من از اوناش نیستم 

الان یکم سرم خلوت شده افتادم به فکرش 

سلام آذر جون

بزنمش    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2731
هدفم ازدواج نیس . من الانا به فکر ازدواج نیستم ولی بازیش هم نمیخوام بدم . قصدم اینه که باهاش باشم ول ...

ایجور ک تو میگیاگ باش باشی بش دل میبندی...الان ایجوری میگی بزار بری تو رابطه نمیتونی ازش دل بکنی....ب این فک کن وقتی اون پسره رو ول میکنه میاد میچسبه ب تو فردا پس فردا میرع با یکی دیگ و تورو ول میکنه....خودتو درگیر نکن ..دوبار نگت کردع هول شدی...بیخی داداش

2738
😑من تو یونی ی پسررو دوس داشتم خیلی میومد سمتم انقدر تابلو همو نگا میکردیم ک سر مسخره بازی با یکی از ...

تو فکرم هست که برم بهش بگم ولی منم خیلی کم محلی میکردم بهش . البته اون اولا یه دفه نمیدونم چی شد برعکس شد کارم . شده داستان بهرام که گور میگرفت همه عمر

تو فکرم هست که برم بهش بگم ولی منم خیلی کم محلی میکردم بهش . البته اون اولا یه دفه نمیدونم چی شد برع ...

دخترا از پسر ضعیف بدشون میاد البته فک نکنم قبول کن چون میگی رل داده تو دانشگا ناجوره هر ترم با یکی باشی خیلی بد و زشته 

ایجور ک تو میگیاگ باش باشی بش دل میبندی...الان ایجوری میگی بزار بری تو رابطه نمیتونی ازش دل بکنی.... ...

دلم میخواد ولش کنما ولی لامصب نمیشه . عقله میگه بابا ولش کن کارتو بچسب که آینده این نیازت میشه ولی دلی اگه بخوام عمل کنم اصلا نمیشه ولش کنم

دلم میخواد ولش کنما ولی لامصب نمیشه . عقله میگه بابا ولش کن کارتو بچسب که آینده این نیازت میشه ولی د ...

پس کارت گیره....نمیدونم چرا حس خوبی ندارم ب این تصمیمت....میدونی البتع حق داری تا سرت ب سنگ نخورع حالیت نمیشع

دخترا از پسر ضعیف بدشون میاد البته فک نکنم قبول کن چون میگی رل داده تو دانشگا ناجوره هر ترم با یکی ب ...

اره فک کنم از این نظرم شاید اصن اسمش بد در بره 

حالا اون وسط منم تو برزخ😑

2706