2410
2553
آره بیخود اونا رو هم نگران کردم. حالا در مورد کار من بگید لطفا

من یکبار برای آخرین بار با چمدون رفتم شش ماه قهر کردم چون کار نمیکرد و رفیقبازی میکرد. .... بعد چون دید پای مهریه و زندان وسطه یه مدت اومد منت کشی. ... بعد پیغام داد که میخواد خودکشی کنه. ...... بازم نرفتم. ...... ولی خانواده م انقدرررر تحت فشارم گذاشتن که با تماسهای مکرر شوهرم خودم رفتم خونه م. ..... الانم چیزی از اون موقع نمیگه. ....

به خودت سخت نگیر خوب کردی برگشتی

برنگشته بودم واسه آشتی اومدم کارتشو گذاشتم و برم دیگه هر کاری کردم نداشت برم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تواین سه سال ک خونه خودمم هیچوقت قهرخونه بابام نرفتم چون میدونم ازاینکاراخوششون نمیادوباهام سرسنگینن همیشه میرم بیرون آرومترک شدم برمیگردم خونه..سعی کن سرچیزای ااکی قهرنکنی و باچمدون نری چون واسش عادی میشه چندبارک بری سراغتونمیگیره و خودت بایددست ازپادرازتربرگردی

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
من یه تاپیک دیگه از شما خوندم اگه اشتباه نکنم....به هر حال خوب کردی برگشتی حالا چه به خواست خودت وچه ...

کدوم تاپیک؟ 

2720
مردها خیلی غرورشون میشکنه با این کار؟ 

اره بدجور . شوهرم خط قرمزش ترک خونه اس .

یه بارم بدجور بحثمون شد سوییچو برداشتم زدم بیرون گواهی نامه هم نداشتم تازه یاد گرفته بودم 

قیامت به پا کرد با ترس و لرز برگشتم کاپوت ماشینو با مشت زد داغون کرد😃

من رفته بودم یکم دور بزنم اروم بشم .دیگه هم نذاشت گواهی نامه بگیرم😣

خوشحال میشم پیجم 
نه بابا چه اشکالی داره خیلی هم خوب کردی

آخه تو تاپیک قبلیم یکی از کاربرا گفت چرا ندادی به کس دیگه براش ببره خودت رفتی؟ 

عزیزم یه چیزی بهت میگم هیچوقت یادت نره

هیچوقت از خونه قهر نکن مگر اینکه خدایی نکرده مشکل خیلی خاصی برات پیش بیاد

قهر کار ادمای ضعیفه اونایی ک نمیتونن مشکلاتشونو حل کنن

قهر هیچ کاریو از پیش نمیبره فقط یه مدت زورکی یه سری مسایل رو به طور موقت حل میکنه اما همسرتون کارتونو فراموش نمیکنه چون با قهر وجه اونو پیش خانوادتون خراب میکنید و هیچی برای مردا مهمتر از غرورشون نیست

کار خوبی کردی برگشتی خونه اصلا مهم نیست کی تو رو برگردوند

راستش من این چیزی ک میخام بگم هیچ جا نگفتم اینجا اولین باره که دارم میگم

من و همسرم دوتامون روانشناسیم البته ایشون روانپزشکه

سر یه سو تفاهم دعوای شدیدی بینمون در گرفت

اون خیلی عصبانی شد اینکه میگم خیلی یعنی خیییییلی زیاد 

بعد از اون مساله دیگه هم اونجوری عصبانی ندیدمش

عصبانی شد و یه سیلی زد تو صورتم

نگاش کردم بلافاصله به خودش اومد با دستاش سرشو گرفت نزدیک دیونه بشه از ناراحتی برای کاری ک کرده

اومد سمتم بهش گفتم برو بیرون 

رفت بیرون از خونه

ولی من از جام تکون نخوردم

شب اومد و باهم حرف زدیم

مشکل تو زندگی همه هست و باید حل شه نه کنار گذاشته شه

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
2714
من یه تاپیک دیگه از شما خوندم اگه اشتباه نکنم....به هر حال خوب کردی برگشتی حالا چه به خواست خودت وچه ...

والا به خواست خودم برنگشتم به خواست اون بود. 

آره بیخود اونا رو هم نگران کردم. حالا در مورد کار من بگید لطفا

ببین شما وقتی ازدواج کردی یعنی خونه پدری تمام. یعنی اونجا دیگه فقط یه مهمونی. شوهرتم همینطور. متاسفانه تو ایران آدما صد سال بعد از ازدواجم هنوز خودشونو با خانواده پدریشون یکی میدونن اما با همسرشون گاهی حتی غریبه میشن. من دقیق نخوندم مشکلتون چی بوده اما اگه سر خانواده شوهرته باید بمونی خونه پیشش و اتفاقا رابطه در هم تنیده اونارو باهم اصلاح کنین نه اینکه تازه شما برا حل مشکلات یه آمیختگی دیگه با خانواده خودت هم اضافه کنی انگار که شما دوتا هی دارین از هم دور میشین و هرکس بیشتر میچسبه به خانواده ش چیزی که اتفاقا خودش عامل مشکلاته. اصلا خانواده شما دوتا مطلقا نباید از خوب و بد رابطه تون خبر داشته باشن. مشکل دارین؟ دونفری حل کنین. نمیتونین؟ برین مشاوره کمک بگیرین. زندگی وقتی شروع میکنه به خراب شدن که خانواده ها بفهمن شما قهرین و مشکل دارین. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
عزیزم یه چیزی بهت میگم هیچوقت یادت نره هیچوقت از خونه قهر نکن مگر اینکه خدایی نکرده مشکل خیلی خاصی ...

به خواست اون بعد با هم رفتیم چمدونمو آوردیم اما کاربرا تو تاپیک قبل بهم میگن کارت بهونه بوده که رفتی خونت ولی من واقعا فقط رفتم کارتو بهش بدم و. برم. 

ببین شما وقتی ازدواج کردی یعنی خونه پدری تمام. یعنی اونجا دیگه فقط یه مهمونی. شوهرتم همینطور. متاسفا ...

بله درسته. 

دعوامون سر این بود که دیروز بهم گفت بریم خونه بابام گفتم نه امروز حالشو ندارم شروع کرد داد و پرخاشگری 

بعدم غذا کشیدم گفتم بیا بخوریم. گفت شاشیدم تو غذات. 

منم گفتم کاری نکن برم خونه بابام گفت برو جلوتو نمیگیرم. 

بعد رفتم تو اتاق یک ساعت بعد اومد گفت خب اشتباه کردم ببخشید 

ولی من چمدونمو برداشتم گفت یعنی چی چرا اینطوری میکنی و سعی کرد جلومم بگیره اما نشد بعد رفتم خونه بابام زنگم زد و اس داد و عذرخواهی کرد ولی من همه چی شو آورده بودم 

صبح رفتم کارتشو بهش بدم چون یه ریالم نداشت بیام از خونه گفت مشکل ما اونطوری نیست آخه 

و قهرمون به یه روزم نکشید. 

به خواست اون بعد با هم رفتیم چمدونمو آوردیم اما کاربرا تو تاپیک قبل بهم میگن کارت بهونه بوده که رفتی ...

این حاشیه ها رو بذار کنار

این حرفا مال بچه هاس

کی منت کشید کی اومد کی رفت

ولش کن این حرفای صد من یک غاز رو

کار بسیار خوبی کردی ک برگشتی دیگه هم الکی زندگیتو ترک نکن 

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
بله درسته.  دعوامون سر این بود که دیروز بهم گفت بریم خونه بابام گفتم نه امروز حالشو ندارم شروع ...

اگه همیشه از این مشکلات دارین اینارو باید روش کار کنین طرز درست صحبت کردن با همدیگه و اینکه تصمیم گیریاتون دونفره باشه.  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
این حاشیه ها رو بذار کنار این حرفا مال بچه هاس کی منت کشید کی اومد کی رفت ولش کن این حرفای صد من ...

خب به نظر شما شوهرم منتمو نکشیده که برگردم؟ 

2706