2410
2553
اگه همیشه از این مشکلات دارین اینارو باید روش کار کنین طرز درست صحبت کردن با همدیگه و اینکه تصمیم گی ...

خب نظرتونو راجع به حرف فعلی بگید نباید واسه بردن کارت بهش میرفتم تا خونه؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

نه پیش نیومده خدانکرده اتفاقیم بیفته میشینیم حرف میزنیم عین بچه ها قهرنمیکنیم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حالا فکر کنه بده فکر کنه دوسش داری دلگرم تر بشه زیادم قهر نکن من زن داییم زیاد ناز میاوارد رفت داییم ...

خب وقتی اون اس و زنگ زده برگرد معذرت میخوام و وقتی رفتم کارتو بدم جلومو گرفت که نرم؟ معنیش این نیست که اون خواسته برگردم؟ 

خب نظرتونو راجع به حرف فعلی بگید نباید واسه بردن کارت بهش میرفتم تا خونه؟ 

چرا نباید میرفتی؟! قهر کردن و چمدون بردنت اشتباه بوده باید برمیگشتی خونه باید چمدونتم برمیگردوندی باید از شوهرتم عذرخواهی میکردی که میدونم کارم بچه گانه و اشتباه بود ما باید مشکلاتمونو مثل دوتا آدم بالغ تو خونه خودمون با حرف زدن حل کنیم و دیگه هیچوقت چمدون بر نمیدارم بیا صحبت کنیم بیا توافق کنین سر مسائل بیا اشتباهاتمونو جبران کنیم بیا بریم مشاوره کمک بگیریم رابطمونو بهتر کنیم ... اینا میشه راه حل فرار کردن هیچوقت راه حل خوبی نیست. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

من نمیدونم چی درسته چون خودم فعلا عقدم ولی من اگه قهر کنم کلا محل نمیکنم نمیدونم چرا اصلا نمیتونم کنار بیام اگه جای شما بودم کارتم نمیبردم اصلا خودم تا خونه نمیرفتم و اگه مجبور بودم با اژانس میفرستادم براش

2714
چرا نباید میرفتی؟! قهر کردن و چمدون بردنت اشتباه بوده باید برمیگشتی خونه باید چمدونتم برمیگردوندی با ...

بهش گفتم بریم مشاوره میگه مشاوره نه. 

چرا نباید میرفتی؟! قهر کردن و چمدون بردنت اشتباه بوده باید برمیگشتی خونه باید چمدونتم برمیگردوندی با ...

وا عذرخواهی برا چی خب طرز صحبت کردن همسرشون اشتباه بوده دوستم اینکار له کردن غروره دیگه

من نمیدونم چی درسته چون خودم فعلا عقدم ولی من اگه قهر کنم کلا محل نمیکنم نمیدونم چرا اصلا نمیتونم کن ...

آخه ببین منم زیادی شلوغش کرده بودم سر یه چیز بیخود ول کرده بودم اومده بودم اگه میشه تاپیک قبلم بخون به نظرت اون منتمو نکشیده؟ 

خب به نظر شما شوهرم منتمو نکشیده که برگردم؟ 

باز که داری همونو میگی😄😄

شوهرت دلش خواسته تو برگردی خونه

توام خواستی بری ولی جلوتو گرفته

یعنی خودش مانع رفتنت شده

اگه تو نمیخاستی بری خونه بابات دوباره و میرفتیو میموندی اون یعنی خودت برگشتی

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
بهش گفتم بریم مشاوره میگه مشاوره نه. 

خودت تنهایی برو یه سری مهارتهای جدید یاد بگیری بعدا که تاثیر مثبتشو ببینه علاقمند میشه

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
باز که داری همونو میگی😄😄 شوهرت دلش خواسته تو برگردی خونه توام خواستی بری ولی جلوتو گرفته یعنی خ ...

خب من واقعا به خاطر اینکه عذرخواهی کرد و پشیمون شد برگشتم. و فقط رفته بودم کارتو ببرم بس که مامانم پا کرد تو کفشم که پول نداره کارتشو بهش بده. 

بعد تاپیک زدم کاربرا میگن به بهانه کارت برگشتی خودم میخواستی برگردی درصورتیکه نبودن چقدر جیغ و داد میکردم ولم کن میخوام برم امروز ولی جلومو گرفته بود میگفت نه من پشیمونم نمی‌ذارم بری. بعدم با هم رفتیم چمدونمو آوردیم از خونه بابام. 

آخه ببین منم زیادی شلوغش کرده بودم سر یه چیز بیخود ول کرده بودم اومده بودم اگه میشه تاپیک قبلم بخون ...

یکم شلوغش کردی عزیزم درسته ایشونم قطعا دوس داشته برگردی که پی ام داده یا تل زده بهت از نظر من نباید میرفتی رفته بودی هم باید صبر میکردی تا بیاد شخصا دنبالت شاید نظر من از نظر بقیه درست نباشه ولی واقعا طرز فکرم اینه اما اینکه خواستی دوباره بری و اون نذاشته خیلی خوبه چون اشتباه از سمت ایشون بوده طرز صحبت کردنشم درست نبود شاید اگه به منم بگن میخوای بری برو جلوتو نمیگیرم من برم

2706