2726

شوهرتون منت کشی کرده تلفنی و برگشتید؟ یا اصلا منتتونو نکشیده و برگشتید؟ 

من کارتشو با خودم برده بودم. از دیشب خیلی اس و زنگ زد که اشتباه کردم معذرت میخوام و کار اداری واجب هم داشت اگه به کس دیگه ای میدادم خیلی ناراحت میشد خودم براش آوردم دیگه جلومو گرفت و نذاشت برم. 

امروز با خودم میگم نکنه فکر کنه منم دلم میخواسته برگردم؟البته سر موضوع الکیم قهر کرده بودم با چمدون رفته بودم خونه بابام خودم زیاد شلوغش کرده بودم. 

در مورد من نظری بدید و از خودتونم بگید. مرسی 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

حتی برام عجیبه خونه بابا قهر رفتن

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هشت ساله ازدواج کردم اما تا حالا قهر نکردیم.حتی پنج دقیقه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728
بهترین کارو کردی چمدونتم بردی  بعدش اگه دلت نمیخواست که نمیرفتی خواهر جان

نه چمدونمو بعد با خودش رفتیم آوردیم. جلومو گرفت گفت همین یه شب که ازت دور بودم بسه دیگه این کارو نکن. و من پشیمونم. 

نه اولا که جرات رفتن ندارم خون به پا میکنه دوم اینکه خیلی کار اشتباهیه هیچ وقت خونه رو ترک نکنین

من یه بار با مشورت مشاور رفتم خونه ی پدرم اونم نه به حالت قهر برای اینکه زندگیم درست بشه شوهرم خیلی شاکی شد 

کار خوبی کردی برگشتی

خوشحال میشم پیجم 
کار خوبی کردی برگشتی دیگه نرو هم برا تو عادی میشه هم شوهرت

اصلا قهرمون به یه روزم نکشید اما نباید کارتو خودم براش می‌بردم یعنی؟ 

احساس میکنم قسمت بوده که اشتی کنیم کار من. 

نه اولا که جرات رفتن ندارم خون به پا میکنه دوم اینکه خیلی کار اشتباهیه هیچ وقت خونه رو ترک نکنین من ...

مردها خیلی غرورشون میشکنه با این کار؟ 

من یه تاپیک دیگه از شما خوندم اگه اشتباه نکنم....به هر حال خوب کردی برگشتی حالا چه به خواست خودت وچه به خواست همسرت...بمون وزندگیتو با همه سختیهاش بساز...همه تو زندگیشون مشکل دارن ..به عنوان یه زن زندگیتو مدیریت کن قهر کردن کار بچه هاست

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!
2706