2726

میخوام برم دوره ببینم

بگین کدوم کار بهتره؟

اگ از تقاضا و ریسک‌و‌هزینه هرکدوم اطلاعی دارین هم ممنون میشم بهم بگین

تعداد رای : 35
نظرسنجی
پاکسازی پوست
10
28%
کراتین و ویتامینه مو
4
11%
کاشت ناخن
18
51%
کاشت مژه
3
8%
🌺امضامو بخونین لطفا🌺قشنگا یه پیج ایسنتا اشپزی زدم در حد غذا های روزمره،من عاشق اشپزی ام و به خودم جسارت دادم قدم بزارم تو راهی ک عاشقشم،،ممنون میشم همراهیم کنین  kosar_sweet_home

کاشت ناخن‌مشتری عام‌تری داره. همه تقریبا انجام می‌دن چون هم هزینه‌اش کمتره هم مده. اما اون یکیا مشتری‌هاشون خاص‌ترن

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

كاشت ناخن طرفدارش زياد شده .... اما من درامد از اين راه رو دوست ندارم.... چون غسل و وضو نميفته .... و توهم تو گناهشون شريك ميشى 

لطفا اگه نظرتون با من مخالفه ريپلايم نكنين و دعوا راه نندازين من نظر خودمو گفتم

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
کاشت ناخن‌مشتری عام‌تری داره. همه تقریبا انجام می‌دن چون هم هزینه‌اش کمتره هم مده. اما اون یکیا مشتر ...

اخه تو شهر ما ناخن خیلییی خیلییی اشباع شده

🌺امضامو بخونین لطفا🌺قشنگا یه پیج ایسنتا اشپزی زدم در حد غذا های روزمره،من عاشق اشپزی ام و به خودم جسارت دادم قدم بزارم تو راهی ک عاشقشم،،ممنون میشم همراهیم کنین  kosar_sweet_home
کاشت ناخن‌مشتری عام‌تری داره. همه تقریبا انجام می‌دن چون هم هزینه‌اش کمتره هم مده. اما اون یکیا مشتر ...

عزیزم کاشت ناخن هزینش چقده؟

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
والا همشون خوبن کراتین مو سود توش بیشتره  پاکسازی پوست نسبت به همشون راحت تر و کم دردسرتره

کراتین رو جلسه ای ۱۵۰میگیرن

سودش چطوره بنظرتون

عزیزم کاشت ناخن هزینش چقده؟

اینجا کاشت ۱۰۰تمنه

کاشت ناخن وسیله هاش گرونن ۳تومن میشه

ولی خیلی هم در آمد داره ،مثلا پودری که میگیری۲۰۰برای ۲۰نفر حداقل انجام میدی و هرنفر ۱۰۰و خورده ای خودت حساب کن دیگ چقد خوبه و به شرطی که خیلی تنوع بدی توی کارت،انواع دیزایین ،کاشت و کاور و ژلیش و.....اینجور میصرفه

عزیزم بستگی به منطقه ای که سالن داری هم داره کاشت ناخن همه جا طرفدار داره پاکسازی پوست رو همه دنبال نمیکنن بعضیام خودشون انجام میدن کراتینه و پلکس و اینجور چیزارو منطقه هایی بیشتره که وضعیت مالی خوبی دارن چون هزینه های گزافی داره که هرکسی پرداخت نمیکنه کاشت مژه هم همه گیر نیس چون بعضیا حساسیت میکنن یا حتی باهاش راحت نیستن ولی خب بعضیام انجام میدن

2706