1147
1341
عنوان

خانم های خرافاتی مگه هستن هنوز؟؟؟

502 بازدید | 57 پست

اللن دیدم یکی تاپیک زده بود دعای زبون بند و دعا واسه طلاق و فلان! خیلیا اومده بودن نوشته بودن که از دعا گرفتن جواب گرفتن!!خیلیا آدرس دعا نویس اون یکی رو میخواستن.!وای خدا میخوام سرمو بکوبم به دیوار یعنی ! مخم سوت کشید! 

👌👌

یه سری داشتم برای یه پسره خالی می بستم که مخش رو بزنم😁گفت کجا زندگی میکنی گفتم پاریس 😐گفت کجاش؟😬هرچی فکر کردم جاییش رو بلد نبودم🤦‍♀️گفتم میدون امام😐😐😐😐😐😐بلاک کرد🚫😐مگه همه جا میدون امام نداره؟😐🤔

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

دعانویس اگه میتونست کاری بکنه اول برا خودش می‌کرد 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرشرا هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسيرقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
1350

پرن اینجام زیاد هستن اما خیلیاشون میگن نه ما قبول نداریم😕😕

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

دعا که هس پس این 4 قل و ان یکاد برای چشم زخم هس 

ولی در کار خیر و خوب بکار برده بشه خوبه نه در بهم زدن دو نفر و طلاق و زبون بستن 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت 🎀
1348

تا دلت بخواد😩😩😩

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !

عزیرم در کل که واقعیت داره اما خدا نکنه کسی از این چیزا بیاد توزندگیش برکتو میشوره میبره تازه من شنیدم دروازه شیاطین ب زتدگیت باز میشه

اگر در تکرار همه ی روز مرگی ها عشق همان عشق بماند هنراست   
1308

تاپیک یکی به آخر من رو بخونید،شاید به درد بخوره.

پاسخگویی به سوالات شرعی .  امام رضا(علیهالسلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.

کجای کاری مورد داشتیم ناموس کفتارم خریده😕

هرکسی یه جوره دلیلی نداره بخوایم همه رو مثل خودمون کنیم یا اینکه بکوشیم ثابت کنیم که خودمون از بقیه بهتریم.به تفاوت عقاید همدیگه احترام بذاریم😊.مذهبی نیستم و خواهشمندم دوستان برای موضوعاتی از قبیل مذهب،نوع پوشش،سیاست یا از این قبیل مورد ها ریپلای نکنن❤❤❤❤❤

مادر شوهر من میگ بچه رو شنبه و چهار شنبه حموم نبرین😐😐اعصابمو میریزت بهم خونشون بتیم 

من بچمو هر روز حموم میکنم ملک هفته دوبار بشه 

منم میبرمش چپ چپ نگام میکنه 

چه زیبا گفت فروغ فرخزاد:شهامت میخواهد سرد باشی و گرم بخندی😔
1335