2410
2553
عنوان

شوهرم ول کرد رفت....

1262 بازدید | 83 پست

از مهمونی برگشتیم ساعت یک بود خودش بچه رو خابوند چون رابطه می خاست کم کم داشت نوازشم میکرد که گوشیش زنگ خورد خواهرش بود میگفت با بابا دعوام شده بیا.اینم حاضرشد منو ول کرد رفت .بعدِ نیم ساعت برگشت اومد گفت ببخشید منم گفتم منو ب خونوادت فروختی(مادرش نا مادریه و سه تا دختر دارن و فقط شوهر من از زن اولیه است ....).بعدش همش گفت بیا بغلم منم نرفتم گفتم برو همونایی رو بغل کن  که بخاطرشون از من گذشتی .حدوداً ۴۵ دیقه داشت منت کشی میکرد ک بیا بغلم اشتی ولی من نرفتم چون دلمو شکونده بود

بنظرتون کارم درست بوده که نرفتم بغلش یا نه؟؟

تورو خدا تاپیکمو نترکونین چون حرفای دلمو فقط اینجا میتونم بزنم....

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

تو اوج بودی نفهمیدی چیکارکردی و چی گفتی.فرداکه راضیت کرد میفهمی تندرفتی😁ببخشید که رک گفتم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706