2726
عنوان

قضاوت نکردن دیگران در اینستا مگه میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 31 پست
نه تابلواا تا دیروز اینجا بود اینجوری نبود بعد همش بخواد بدنشو نشون بده بدون اینکه دوست پسر فاب یا س ...

بدن نشون دادن نیست حجاب ایرانو نداره صرفا 

اصلا دوست پسرش خرجشو میده هرچی 

اصلا قضاوتت خوب نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بدن نشون دادن نیست حجاب ایرانو نداره صرفا  اصلا دوست پسرش خرجشو میده هرچی  اصلا قضاوتت خ ...

من هنوز به اون درجه ای از کمال نرسیدم که بخوام با وجود مستندات قضاوت نکنم خواستم ببینم دیگران چه جوری فکر میکنن 

خب تو ذهنت مریضه فکر میکنی بیزینسی ان همه  جز ایران این افکار ها جایی پیدا نمیشه

شما هم که دارین قضاوت میکنی  ار کجا میدونی ذهنش مریضه؟

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
نه چون به چشم خودم دیدم چوب خدا صدا نداره... یکیو میبینم که دوس ندارم سری میزنم بره نبینمش

اخه چه ربطی به چوب خدا داره ذهنه در لحظه میتونه بگه کار یکی خوبه یا بد به نظرم 

من اصلا دركتون نميكنم ك انقد عصابه اروم داريدو بيكاريد كه بشينيد ادماي تويه اينستارو ك اصلا از نزديكم نديد قضاوت كنيد 

خب بجاي قضاوت فالو نكنيد چه كاريه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
شما دوست داريد قضاوتت كنند و نسبت بهت شك و گمان داشته باشند و پشت سرت حرف بزنند و بهت تهمت بزنند؟؟؟

اگه عفیف باشم نه ولی اگر خودم بزارم کاری که عرف نیست خوب مگه میشه نکنن

من اصلا دركتون نميكنم ك انقد عصابه اروم داريدو بيكاريد كه بشينيد ادماي تويه اينستارو ك اصلا از نزديك ...

از نزدیک که دیدم این موردو میخوام بدونم بقیه هم توی ذهنشون با دیدن یه عکس فکر میکنن در مورد کار طرف یا نه 

اخه چه ربطی به چوب خدا داره ذهنه در لحظه میتونه بگه کار یکی خوبه یا بد به نظرم 

یه بنده خدایی بود یکی عکس بی حجاب میزاشت حرف بدی میزد

بعد دخترش الان عکس هایی که پوشیده نیس میزاره مردم و فامیلاش کلی حرف در آوردن واسش اینم کاری نمیتونه بکنه و.....

ای فراسوی تجسم در دلم جای داری
از نزدیک که دیدم این موردو میخوام بدونم بقیه هم توی ذهنشون با دیدن یه عکس فکر میکنن در مورد کار طرف ...

من كه اينجوري نيستم فقط ميبينمو رد ميشمو ميرم پسته بعدي

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
یه بنده خدایی بود یکی عکس بی حجاب میزاشت حرف بدی میزد بعد دخترش الان عکس هایی که پوشیده نیس میزاره ...

یعنی اون طرف وقتی یکی یه چیز میزاشت قضاوت میکرد الان یه دنیا دارن دخترشو الکی قضاوت میکنن

ای فراسوی تجسم در دلم جای داری
یه بنده خدایی بود یکی عکس بی حجاب میزاشت حرف بدی میزد بعد دخترش الان عکس هایی که پوشیده نیس میزاره ...

من در موردش حرف نمیزنم بشناسنش  ولی توی ذهنم قضا وت میکنم تو توی ذهنت میکنی ؟ 

2706