2726

چه جوری میشه قضاوت نکرد روی عکسای دیگران وقتی عکسشونو میزارن توی اینستا مثلا یکی با بیکینی عکسشو میزاره همه عکساشم توی دبی هر روزم یا کلاب یا ساحلو آرایشگاه ..خوب من پیش خودم فکر میکنم داره بیزینس میکنه  بعد زیر عکسش میزنه قضاوت ممنوع ..نمیفهمم یعنی چی قضاوت نکن؟ شمام عکس کسیو میبینید همین جورید یا نه ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بابا شورشو دراوردن دیگه اه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2728

اینکه کسی فرهنگش (خوب یا بد )با شما فرق داره ، به این معنی نیست که کارش درست یا غلطه ،فقط  سبک زندگیش اینه و به عنوان یه انسان حق داره جوری که دوست داره زندگی کنه .

من از همه پیجای روزمره و مادر و فرزندی و این چیزایی که پر تبلیغاته متنفرم.حتی اگه از ادماش خوشم بیاد دنبالشون نمیکنم چون حس میکنم دارن ازم سواستفاده میکنن.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

خیلی گوه میخورن زندگیشون کف اینستا پخشه بعد واسه ما فاز روشنفکری بر میدارن

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

من شخصا برام اهمیتی ندارن ولی کسایی مثل پویان مختاری و نیلی افشار،ملیکا تهامی ،دلارام،ندا یاسی و ...وقتی از انگشت توی دماغ کردنشونم لایو میزارن پ معلومه خودشون دوس دارن قضاوت شن ،حالا من واقعا فازشون و نمی فهمم چرا میرن خرید لایو میزارن؟😑😑😑😑

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
خب تو ذهنت مریضه فکر میکنی بیزینسی ان همه  جز ایران این افکار ها جایی پیدا نمیشه

نه تابلواا تا دیروز اینجا بود اینجوری نبود بعد همش بخواد بدنشو نشون بده بدون اینکه دوست پسر فاب یا سر کاریو نشون بده خوب ببخشید دبی به این گرونی چه جوری خرجشو میده از اسمون میاد 

2706