2737
2734

https://www.instagram.com/tv/Bz0zucYF7Rr/?igshid=6ytcxkwomjqy

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam

مردددددددم از خنده لامصببببببب🤦🏼‍♀️😂😂😂

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط قسمت جوراب😷😷

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

من فکم درد گرفت 😂😂😂😂

من حتما اجرا میکنم برا شوهرم بخندیم 😂😂😂😂

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738
با مزه بود یعنی این دختر چرا واسش مهم نیست این فیلمش پخش شه؟نی نی سایتیا واسه عکس کلوز آپ دماغشون خو ...

خخخخ😂😂😂

ارههه،دیدی که خودش هم گفت مشکلی نداره پخش شع😨

من فکم درد گرفت 😂😂😂😂 من حتما اجرا میکنم برا شوهرم بخندیم 😂😂😂😂

منم😅😅😅

این که برا عهد خیارشور شاهه

اره منم خود شاهم😂😂