2737
2734

والا من ظرفارو میشستم بعد ناهار دیگه عادی شده بود کلا سفره ک جمع میشد نگاها سمت من بود😂البته من خودم دلم میخواست اجباری در کار نبود کلا جایی میرم دلم میخاد کمک کنم اما دوتا جاریم استکان چایی هم بر نمیداشتن کلا شبیه مهمون میومدن مینشستن یه ساعت میرفتن 

😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه ی کار خونست که با وجود زن داداش یا بدون وجودش باید انجام بدی مثل همه ی روزها  حالا این عروس میاد خونه مادر سوهر چرا انقد توقع کلفتی ازش میره و عشق میکنن  عروس رو کلفت ببینن  

مگه کلفت گرفتین مهم زندگی داداشتته که خوب باشه و زن خوبی برای داداشت باشه نه کارگر خوبی برای شما&nb ...

به درک که جهنم میکنه 

بشقابی که خودش خورده رو که باید بشوره

هتل نیومده که

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
2731
وااا مگه کلفته شماس مهمونه چه توقعاتی دارین شمام رفتین خونش دست به هیچی نزنید

منم همینطورم

دامادای خانواده شون کار نمیکنن

منم نمیکنم

به شوهرم گفتم خونه باباته خود دانی

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
مگه کلفت گرفتین مهم زندگی داداشتته که خوب باشه و زن خوبی برای داداشت باشه نه کارگر خوبی برای شما&nb ...

متاسفانه خیلی از خواهرشوهرها دور از جون استارتر مادرشوهرم تحریک میکنن بعد این وسط فقط اون پسر مثل شوهر بیچاره من له میشه 

2738
به درک که جهنم میکنه  بشقابی که خودش خورده رو که باید بشوره هتل نیومده که

بخاطر آرامش زندگیه برادرت اینجور نگو 

نمی‌دونم شاید خودم هنوز زن داداش ندارم درکت نمیکنم

ولی به عنوان یک عروس میگم بهتره چیزی نگی 

بلکه با رفتارت بهش بفهمونی که ازش چ انتظاری دارین

کسیکه میره مهمونی خونه غریبه هم بره به نشانه ی احترام میتونه به صاحب خونه کمک کنه،این شخصیتش رو نشون میده

ولی اگر زیاد نمیره و بیاد و شام و ناهاری هم اونجا نمیخوره کار درست رو میکنه مثل مهمان برخورد میکنه،نباید هم خانواده ش از داماد انتظار داشته باشن زیاد خودمونی بشه باهاشون وقتی دختر خودشون اینجوره

منم همینطورم دامادای خانواده شون کار نمیکنن منم نمیکنم به شوهرم گفتم خونه باباته خود دانی

افرین کارخوبی میکنی مگه نوکر کلفت گرفتن همسر برا بچه هاشون گرفتن نه خدمتکار خونه

خدایا مرسی منو به ارزوهام میرسونی

استارتر موقع سفره پهن کردن یا میز چیدن جلوی همه بشقاب بزار جز اون 

بعدش همه ی بشقابارو جمع کن جز اون

همینطور طرف غذا رو دور تر بزار ازس 

بزار خودش یکم تکون بخوره 

خونه مادرشوهر خونه خودهرشوهر و برادرشوهر نیست که مهمدن باشه به نوعی جزء اون خونست

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
متاسفانه خیلی از خواهرشوهرها دور از جون استارتر مادرشوهرم تحریک میکنن بعد این وسط فقط اون پسر مثل شو ...

اره نقش خاهرشوهر خیلی مهمه

من که با خودم عهد بستم پشت سر زن داداش آینده اصلا و ابدا با مامانم حرف نزنم چون مامانمو میشناسم تحت تاثیر حرفای من قرار میگیره

2706