2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی؟ میاد کجا؟

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2728

بله هست

زنداداش من فقط ظرف خودشو میشوره وتمامممم

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....

من خونه مادرشوهرم فوق فوقش میز بچینم تازه هرروز حتما؛خودم میرم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2738

خوب میکنه سلام منو بهش برسون من ندیده ونشناخته شیفته این رفتارای زنداداشت شدم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

زنداداش ندارم! 

ولی اگه اینجوری باشه مشکلی نیست! به شرط اینکه ماهی یه بار فقط ببینمش! ن اینکه هر روز نوکر و سینه چاک بخواد

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

خوب نکنه شما هم رفتی نکن من قبلنا میرفتم کار نمیکردم بعد مادرشوهرم گفت من دوست دارم شما هم کمک کنی خلاصه دیگه پررو شدن هر چی ظرف میشستم بازم میاوردن خودش و دخترش میرفتن میشستن من با دوتا بچه کوچک وایمیستادم ظرف میشستم بعد اومدن خونه ما خانما مثل مهمون ۲۰ تا مهمون تکونم نخوردن منم دیگه نکردم ولی بعنوان عروس یه خانواده نصیحتی بهت میکنم خواهرشوهربازی در نیار سم نپاش خدایی ناکرده اگر مادرتم چیزی گفت بگو عیب نداره اخلاقش اینطوریه شما هم رفتی پانشو تو خونش 

بله زن  دایی من.

به نظر من عروس وظیفه اش نیس کار کردن تو خانه ی مادر شوهر ولییییییی از شعوره آدمه که هر جا میره به صاحب خونه کمک کنه. 

مادر بزرگ‌من یه پیرزن تنها ست. دست درد و پا درد داره میره اونجا غذا آماده میخوره نه سفره پهن میکنه نه جمع نه ظرفی میشوره.

خب این از بیشعوریشه کاری ندارم به عروس و مادر شوهری تو بگو هفت پشت غریبه این رفتار درسته؟

2706