2726
عنوان

اگه برگردید به زمان خرید جهیزیه چیا نمیخریدید

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 81 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دیگه اگه اون موقع میگفتن بهمون نخر من که میگفتم باید باشه 

بخدا اگه اون موقع عقل الان و داشتم این همه خرت و پرت نمی خریدم یادمه ۵ سال پیش ۶۰۰ دادیم ظروف پلاستیکی،بعد از کل اون ظرفا  دوسه تا آبکش و دو سه تا لگنش و استفاده کردم 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
سرخ کن ، قهوه ساز، پلوپز؛ یه سری قابلمه که بعد۱۰ سال اومدم استفاده کن فاسد شده بود اشتباه کردم چون د ...

عزیزم برام سوال پیش اومد قابلمه  فاسد میشه؟ تا الان نشنیدم برا همین میپرسم ...جنسش چی بود و از کجا متوجه شدی فاسد شده

2728
اره اما شنیدم هر کدومو جدا بخری بهتره 

اگر برا هرکدوم جدا جا و پول داری یه غذاساز خوب بخر یه مخلوط کن ازین کافی شاپیا که یخ خرد کن دارن البته اگه اهل میلک شیک و اسموتی هستی

من تاحالا چنتا تیغه شکستم

نمیشه هر مشکلی رو با تکون دادن مدرک تحصیلی بطرفش و خوندن وِرد حل کرد امروز اگه ارزش مدرک تحصیلی 5 باشه ارزش تجربه 95 است. پس تا میتونید تجربه کسب کنید.
عزیزم برام سوال پیش اومد قابلمه  فاسد میشه؟ تا الان نشنیدم برا همین میپرسم ...جنسش چی بود و از ...

به منم اینجوری گفتن تفلون بیرونشم طرح چوب بود ، دفعه اولی که گذاشتمشون رو گاز از داخل و بیرون  حالت بادکنک بادکنک کوچلو کوچلو شد موقع شستن ازش تیکه های کوچیک و ریز جدا شد به یه مغازه دارم گفتم باید همون اوایل چندبار استفاده میکردی بعد برشون میداشتی

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
اگر برا هرکدوم جدا جا و پول داری یه غذاساز خوب بخر یه مخلوط کن ازین کافی شاپیا که یخ خرد کن دارن الب ...

مرسی گلم اره واقعا اگه همه رو بخوای جدا بخری هم پولش زیاد میشه هم اینکه جای زیادی میگیره فکر کنم یه غذا ساز مارک خوب بتونه کار ادمو راه بندازه 

اره اضافه زیاد دارن سرویسای پلاستیک

سرویس پلاستیک که به جایی برنمیخوره  این برقیا  مثل پلوپز برقی قهوه ساز و چای سازو سرخ کن..

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
اااا چه حیف شده

اره اون موقع یادمه از همه قابلمه هام گرونتر گرفته بودمش خوشم میومد ازشون 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2706