2726
عنوان

اگه برگردید به زمان خرید جهیزیه چیا نمیخریدید

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 81 پست
ولی من استفاده میکنم باهاش ناگت مرغ درست میکنم

واسه من کاربرد نداشته همه چی رو با بقیه وسایل انجام میدم😔

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منکه  تی  بیشتر بکارم اومد تا جارو شارژی

خاطرت جمع  که  ارزونی تموم شد  پول نیس  که بخان یا نخان به این‌چیزا دقت کنندخترا

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
انشاءالله هممون یروز خونه دارمیشیم عزیزم

ما خونه داریم عزیز البته سه دنگش و مجبور شدیم بفروشیم  ولی انقد کوچیکه که ارزش نداره اسباب کشی کنیم اونجا،همینجام که هستم نصف وسایلام توی بسته بندیه 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

ما همه چیزای لازمو خریدیم و از همش استفاده میکنیم چیزی که شاید پشیمونم از خریدش سرخکن هست اونم نه برای اینکه به درد نخوره برای سختی شستشو ازین کم روغنا کاش میخریدم و ظروف ارکوپال اضافی  و چینیهامم 4گوش نمیخریدم جابجاییش سخته گوشه هاش ریسک داره واقعا

چیزایی که حسابی راضی هستم و بی اونا نمیتونم زندگی کنم و به نظرم همه باید بخرن:غذاساز دوباره غذاساز از نوع کاملا حرفه ایش ظرفشویی مایکروویو 

نمیشه هر مشکلی رو با تکون دادن مدرک تحصیلی بطرفش و خوندن وِرد حل کرد امروز اگه ارزش مدرک تحصیلی 5 باشه ارزش تجربه 95 است. پس تا میتونید تجربه کسب کنید.
این همه قابلمه و ظرف و ظروف اضافه نمی گرفتم چون اصلا به کارم نمیاد یکی از سرویس چینیام و هنوز باز نک ...

اره دیگه اگه اون موقع میگفتن بهمون نخر من که میگفتم باید باشه 

منکه  تی  بیشتر بکارم اومد تا جارو شارژی خاطرت جمع  که  ارزونی تموم شد   ...

اتفاقا چشم وهم چشمی زیاد شده این چندساله جهازعروسا پرخرج وزیاد شده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
به نظرتون بین مخلوط کن و غذا ساز کدوم بهتره بیشتر بع کار میاد 

عزیزم غذاساز حرفه ای خودش مخلوط کن اسیاب ابمیوه گیری و رنده داره

نمیشه هر مشکلی رو با تکون دادن مدرک تحصیلی بطرفش و خوندن وِرد حل کرد امروز اگه ارزش مدرک تحصیلی 5 باشه ارزش تجربه 95 است. پس تا میتونید تجربه کسب کنید.

سرخ کن ، قهوه ساز، پلوپز؛ یه سری قابلمه که بعد۱۰ سال اومدم استفاده کن فاسد شده بود اشتباه کردم چون دو سری داشتم اصلان بازش نکردم از تو نایلونش حتی ، 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2706