1345
1341
عنوان

اگه برگردید به زمان خرید جهیزیه چیا نمیخریدید

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 81 پست
منکه  تی  بیشتر بکارم اومد تا جارو شارژی خاطرت جمع  که  ارزونی تموم شد   ...

اتفاقا چشم وهم چشمی زیاد شده این چندساله جهازعروسا پرخرج وزیاد شده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

به نظرتون بین مخلوط کن و غذا ساز کدوم بهتره بیشتر بع کار میاد 

عزیزم غذاساز حرفه ای خودش مخلوط کن اسیاب ابمیوه گیری و رنده داره

نمیشه هر مشکلی رو با تکون دادن مدرک تحصیلی بطرفش و خوندن وِرد حل کرد امروز اگه ارزش مدرک تحصیلی 5 باشه ارزش تجربه 95 است. پس تا میتونید تجربه کسب کنید.

سرخ کن ، قهوه ساز، پلوپز؛ یه سری قابلمه که بعد۱۰ سال اومدم استفاده کن فاسد شده بود اشتباه کردم چون دو سری داشتم اصلان بازش نکردم از تو نایلونش حتی ، 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا یه بار دیگه تو زندگیم معجزه کرد میشه دعا کنین سالم بیاد بغل منو باباش ۸ ساله چشم به راه شیم💞
1350
اره دیگه اگه اون موقع میگفتن بهمون نخر من که میگفتم باید باشه 

بخدا اگه اون موقع عقل الان و داشتم این همه خرت و پرت نمی خریدم یادمه ۵ سال پیش ۶۰۰ دادیم ظروف پلاستیکی،بعد از کل اون ظرفا  دوسه تا آبکش و دو سه تا لگنش و استفاده کردم 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
سرخ کن ، قهوه ساز، پلوپز؛ یه سری قابلمه که بعد۱۰ سال اومدم استفاده کن فاسد شده بود اشتباه کردم چون د ...

عزیزم برام سوال پیش اومد قابلمه  فاسد میشه؟ تا الان نشنیدم برا همین میپرسم ...جنسش چی بود و از کجا متوجه شدی فاسد شده

1348
اره اما شنیدم هر کدومو جدا بخری بهتره 

اگر برا هرکدوم جدا جا و پول داری یه غذاساز خوب بخر یه مخلوط کن ازین کافی شاپیا که یخ خرد کن دارن البته اگه اهل میلک شیک و اسموتی هستی

من تاحالا چنتا تیغه شکستم

نمیشه هر مشکلی رو با تکون دادن مدرک تحصیلی بطرفش و خوندن وِرد حل کرد امروز اگه ارزش مدرک تحصیلی 5 باشه ارزش تجربه 95 است. پس تا میتونید تجربه کسب کنید.
عزیزم برام سوال پیش اومد قابلمه  فاسد میشه؟ تا الان نشنیدم برا همین میپرسم ...جنسش چی بود و از ...

به منم اینجوری گفتن تفلون بیرونشم طرح چوب بود ، دفعه اولی که گذاشتمشون رو گاز از داخل و بیرون  حالت بادکنک بادکنک کوچلو کوچلو شد موقع شستن ازش تیکه های کوچیک و ریز جدا شد به یه مغازه دارم گفتم باید همون اوایل چندبار استفاده میکردی بعد برشون میداشتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا یه بار دیگه تو زندگیم معجزه کرد میشه دعا کنین سالم بیاد بغل منو باباش ۸ ساله چشم به راه شیم💞
1226
اگر برا هرکدوم جدا جا و پول داری یه غذاساز خوب بخر یه مخلوط کن ازین کافی شاپیا که یخ خرد کن دارن الب ...

مرسی گلم اره واقعا اگه همه رو بخوای جدا بخری هم پولش زیاد میشه هم اینکه جای زیادی میگیره فکر کنم یه غذا ساز مارک خوب بتونه کار ادمو راه بندازه 

اااا چه حیف شده

اره اون موقع یادمه از همه قابلمه هام گرونتر گرفته بودمش خوشم میومد ازشون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1335