2726

همكار من ابن كارو كرده اما هزينه ش رو نميدونم 

٢ تا پسر دبستاني داره مهريه ش ١٠٠٠ سكه بود ميگفت فكر كردم پسرام بزرگ بشن بخوان ازدواج كنن چون مهريه م سنگينه نميتونم به عروسم بگم اين مهريه رو نزاريد و...... پس به همسرم گفتم سند ازدواج رو برداشتيم  و باهم رفتيم محضر اونجا مهريه م رو تغيير دادم به  هزار شاخه گل مريم ..... به خانواده خودم و همسرمم اعلام كردم و گفتم دلم نميخواد پسرام بدونن زماني مادرشون ١٠٠٠ سكه مهريه ش بوده 

الببته من خودم اينكارو نميكنم ولي ايشون خيلي راضيه

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترهمسایمون بخاطرعشق زیادنسبت به شوهرش اصرارداشت مهریشوببخشه بخشیدم دوسال بعدشوهرش بهش خیانت کردنه ...

خواهر خانوم برادرشوهر منم اینجوری شد شوهرش پسر خاله ش بود روحانیم بود توی عقد زن صیغه کرده بود پسرشون که ۴ سالش شد زنش متوجه شد که از زمان عقد خیانت کرده الانم بچه رو ازش گرفته

2728

من 1360 تا سکه مهریهمه

یه بار شوهرم گفت بریم محضر بکنش صدتا

چنان نگاه عمیقی بهش کردم که خودش ساکت شد و دیگه تکرار نکرد

به خدا جو زده نشین برین ببخشین

بحث یه عمر زندگیه

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
@مرمری1372       @پرنسا۷۱     @tyasan   بدویین عکس مهریه  &nb ...

فقط این پست😂😂😂😂

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
شوهر منم میگه باید مهریتو کم کنی 

بگو باشه ولي اينكارو نكن هيچوقت 

ما روي سال تولدم توافق كرده بودن.... روز عقد اينقدر دايي و عمو و اين و اونش حرف زدن پدرم گفت باشه بخاطر شماها ١٠٠٠ سكه الانم ميگم چرا اينكارو كرد من همون سال تولدم رو مبخواستم و با اطمينان ميگم هرگاه و به هردليلي از همسرم جدا بشم قطعا يه ريال يا يك سكه هم به عنوان مهريه نميگيرم و نميخوام اما معتقدم مهريه بايد باشه 

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
2706