1147
1341
سکه نده مهم نیست ولی عاشق گلم 

دختر دیونه نشو مردا جنبه ندارن بعضی مردا هار میشن دور از جون شوهر شما کلی میگم شما اگه قصدت بخشیدنه اگه خدای نکرده خیانت کرد خواستی جدا بشی دور از جونت اون موقع میخوای ببخش میخولی نبخش الان همجین ریسکی نکن جنبه ندارن مردا

بگو باشه ولي اينكارو نكن هيچوقت  ما روي سال تولدم توافق كرده بودن.... روز عقد اينقدر دايي و عم ...

مهریه من که زیاد نیس اولش قرار بود ۵۰۰تا باشه بعدش مخالفت کردن شد ۱۱۲الانم شوهرم مگه بکن ۱۴

برای مادر شدنم دعا کنید 😍😍😍😍😍

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

برو عامو دست خدا بعد از دو تا بچه اگه افکار اقتصادیت قوی بود تا حالا سانتافه سوار بودی پولاتو هی مید ...

سانتافه کیلو چنده بابا 😝 مگه ۴۰۵ چشه 😆

گل پرپرنمیشه 😒 خشک میکنم همشونو نگه داشتم 😒

میخوام باهاشون چشم عروسامو درارم 😆😆😆😆

شیرمم خوبه سلام داره 😁

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
@پرنسا۷۱ ‍   بیا ببین شوهر تیاسان برا ماهگردشون چکار میکنه. شوهر ما که یادش میره .

وای مرضی رو صدا نکن

یچیزی براش تعریف کردم سر سالگرد ازدواجمون

بیاد تعریف کنه میترکی از خنده 😆😆😆

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1274
مهریه من که زیاد نیس اولش قرار بود ۵۰۰تا باشه بعدش مخالفت کردن شد ۱۱۲الانم شوهرم مگه بکن ۱۴

وا ١٤ تا كه كلا يعني هيچ بگو براي من خود تو و زندگيمون مهمه و هر وقتم خدايي نكرده بخوام ازت جدا بشم ازت مهريه نميخوام اما دويت ندارم تغييرش بدم چون اولا حرف و نظر بزرگترام بوده و نميخوام بگم نطرتون درست نبوده بعدشم مهريه و بودنش بهم اعتماد به نفس ميده و...

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
🤣خوشبخت بشی الهی . پسرتو از شیر گرفتی؟

چقد میپرسی 😐😒

شبا تو خواب ۲ ..۳ بار میخوره تا صبح

بگو باشه هر وقت یه خونه به نامم کردی اونوقت میبخشم

و چقــــــدر دیر می فهمیم که زندگــــــی همین روزهاییست که منتظــــر گذشتنش هســتیم.
چیییی بگوووو     @پرنسا۷۱    

وایسا فردا بیاد ببینم اگه یادشه ک تعریف میکنه

اگرم یادش نیست ک من دهنمو ببندم خودمو ضایع نکنم 🤣🤣🤣

1226
وایسا فردا بیاد ببینم اگه یادشه ک تعریف میکنه اگرم یادش نیست ک من دهنمو ببندم خودمو ضایع نکنم 🤣🤣� ...

تیاسان عموم هفته پیش فوت شد اون پیرمردی هم که براش سردخونه رو روشن کرده بود فوت شد تا نمردم بگوووو

خب همینم قطع کن بره اه . میگم مرضی چرا نیست؟اقدامه؟

دلم نمیاد 😢

میگم تا چندتا دیگه دندون دربیاره شیرش بدم بعد قطع کنم

سرشب که بود 🤔

تو تاپیک عکس صدا نکرد منو 😮 دلخور شدم ازش 😏

نفرینش کردم ک ایشالا پرهام داداش دار شه 😆

@پرنسا۷۱    

دیشب ک پرهام بدجور زده بود تو برجکشون 😅😅😅😅

تیاسان عموم هفته پیش فوت شد اون پیرمردی هم که براش سردخونه رو روشن کرده بود فوت شد تا نمردم بگوووو

دور از جونت

هیچی بابا 😁

۲۶ دی پارسال ک ماهگردمون بود سرش شلوغ بود گل نگرفت

انقد نگرفت نگرفت نگرفت تا شد ۲۰ بهمن

۲۰ بهمن‌ گل گرفت 😐

هفته ی دیگه سالگرد ازدواجمون بود 😂 هیچی ب هیچی

بهش گفتم حداقل یه شاخه گل میگرفتی 😐 برگشت گفت بذار حالا گل دی خشک شه بعد برات میگیرم 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

1346