2737
2734

امروز شوهرم یه کار اداری واجب داشت منم تو عصبانیت وقتی داشتم وسایلمو جمع میکردم همه کارتها رو برداشته بودم. و هیچی پول نداشت. 

واسه همین گفتم بذار صبح برم کارتشو به‌ش بدم کارشو انجام بده. 

از دیشبم هی اس و رنگ میزد و می‌گفت معذرت میخوام اما فردا کارم واجبه. منم ج نمیدادم. 

صبح رفتم کارتو بدم و مسواکمم که جا گذاشته بودم بیارم که دیگه درو روم بست و گفت نمی‌ذارم بری. 

هر چی جیغ و داد کردم هی گفت باشه من عصبی بودم اشتباه کردم بازم بهم فرصت بده. خیلی سعی کردم بیام نتونستم نداشت. بهش گفتم تو خیلی به خانوادت وابسته ای نمیشه اینطوری زندگی کرد. گفت نه عصبانی شدم فقط. 

بعدم باهام اومد خونه مامانم و چمدونم آورد. 

دلیلشم تو تاپیک قبل گفتم. 

نظر شما چیه؟ کار درستی کردم؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

مسواک از مغازه میخریدی 

کارتم میدادی یکی میبرد براش😐

فک کنم خودت دوست داشتی فرصت بدی ان شاالله ک کارت درست بوده

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

آره دیگه.معذرت خواسته .خودتم ته دلت بی میل نبودی دیگه. بهتر .برگشتی سر خونه زندگیت. بمون زندگیت رو بساز حیفه.شوهرت مرد زحمتکشی هست. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیچاره پدرومادر چرا دعوا هاتون رو ب اونا اطلاع میدی حالاهم کار خوبی کردی افرین هیچ وقت خونتو ترک نکن

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
آره دیگه.معذرت خواسته .خودتم ته دلت بی میل نبودی دیگه. بهتر .برگشتی سر خونه زندگیت. بمون زندگیت رو ب ...

نه من واقعا به زمان احتیاج داشتم که فکر کنم. نمیخواستم برگردم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2738

ب نظرم از خونه رفتن همیشه خوب نیست ، ب نظر من اصلا خوب نیست مگ در شرایط خاص . 

چون گاهی ، ممکنه دنبالت نیاد ، گاهی نباشی بقیه هستن جات پر میشه . 

الهی ک برگشتت پر از برکت در عشق تون باشه 💞 خودت رو دشمن شاد نکن آبجی خوبم

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2706