2733
2739
عنوان

خانمها توروخدا بیاید کمک😥😥😥😥

106 بازدید | 7 پست

بعد ده سال با ای وی اف باردار شدم😥😥😥

32 هفته هستم

تقریبا ده روزه سمت راست بالای شکمم درد میکنه

انگار از تو دارن چاقو فرو میکنن بهش

ب دکترم گفتم جدی نگرفت اصلا نمیشه ب دکترا اعتماد کرد

الان نو نت دیدم نوشته نشونه مسمومیت بارداری

فشارو اینامم خوبه مشکل سردرد هم ندارم

نمیدونم چیکار کنم

کسی بوده مثل من؟؟؟

لطفا سه تا صلوات برای ظهور امام زمان میفرستی🌷🌷🌷 

اگه خيلى نگرانى پيش يك دكتر ديگه هم برو

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان استرس گرفتم میترسم نی نی چیزیش،بشه تا فردا

به خدا توكل كن ان شاءالله كه جيزى نيست 

نگران نباش عزيزم 

من تجربه ى ندارم ❤️

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

مهم ترین نشانه ی مسمومیت بارداری فشار بالاست،منم معدم سمت چپش خیلیییی درد میکنه همینطوری که شما میگی،من آخر هفته ۳۳ هستم، فکر میکنم گرفتگیه عضلانیه،من به دکترم گفتم مسکن داد بهم و گفت باید با ورزش و حرکات کششی و نرمش دردش رو خوب کنم.

مهم ترین نشانه ی مسمومیت بارداری فشار بالاست،منم معدم سمت چپش خیلیییی درد میکنه همینطوری که شما میگی ...

دکتر منم گفت ماساژ بده 

اما میترسم خوب حالیش نشده باشه ک مشکلم چیه

لطفا سه تا صلوات برای ظهور امام زمان میفرستی🌷🌷🌷 

فکر میکنم دیروز هم یه خانومی تاپیک زده بود و ۳۱ هفته بود همین درد رو داشت،انگار این درد تو ماه ۸ بارداری که شامل هفته ی ۳۰ تا ۳۴ میشه عادیه،الکی خودتون رو نگران نکنید،ولی اگر دردتون غیرقابل تحمله برید بیمارستان و حضوری ویزیت بشید بهتره

2738