2703
2553
آره تکرار کن اسکرینشو بفرست که من دقیقا کجا گفتم باید توهین بشه

بروباباحوصلتوندارم همینک مخالف حرف منی توهین اسکرین اسکرین راانداختی😕😕😕

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
جهان سوم جایی که این چیزا افتخاره سیگار و گل و اعتیاد الکل و دوست پسر و دختر  بی دینی و تتو ...

حالا شما با تتو و الکل مخالفی ربط نده به بقیه 

تک کشورهای پیشرفته در کنار علم بالایی که دارن این چیزارو بد نمیدونن

من خودم با گل مخالفم ولی هیچ وقت نمیگم در شان من نیست اون آدم هرکسی آدمه و قابل احترام حتی اون معتاد کارتن خواب 

سعی کنیم انسان باشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم ی زنم خودمم بدم میاداززنای سیگاری چ برسه ب مردا.

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
2456
حالا شما با تتو و الکل مخالفی ربط نده به بقیه  تک کشورهای پیشرفته در کنار علم بالایی که دارن ا ...

نه واقعا توی فرهنگشون خوب نیست 

تکه ای از ی برنامه راجب ترامپ دیدم توی اینستا ، میگفت ایشون با اینکه خودشون بزرگ‌ترین کارخانه تولید مشروبات الکلی  و بزرگ‌ترین قمار خانه ها رو دارن فرزندانشون رو از خوردن الکل، کشیدن سیگار و قمار بازی منع کردن

کار بد بده...

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
عزيزم نظر من أينه ك سيگار ملاك أين نيس ك كسيو ب چشم بد ببينيم زن و مردم نداره با أين ك قبول دارم چيز ...

اینکه چرا زن سیگاری به چشم بدتری دیده میشه

علتش اینه اون زن قراره مادر باشه

میدونی مادر سیگاری چه ضربه ای به جنین میزنه و شیرش هم آلوده هست

و عملا بیشترین زمانشون با فرزندش هست

‌الگوی ی کار ناصحیح

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2714
بروباباحوصلتوندارم همینک مخالف حرف منی توهین اسکرین اسکرین راانداختی😕😕😕

خب مگه شما کی هستی که مخالفت با حرفت توهین باشه؟ 

مطمئن باش اگر حرفی زده بودم تا الان صدبار اسکرین میفذستادی

الانم خودت متوجه شدی حرف بی ربط زدی داری لاپوشونی میکنی

همینم نکش خانومی البته اگه ناراحت نمیشی😊

نباباچ ناراحتی ولی کشته مرده قلیونم متاسفانه اونم دوهفته یبارمیکشم چون خونمون نداریم وگرن هرروزبود😩

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
خب مگه شما کی هستی که مخالفت با حرفت توهین باشه؟  مطمئن باش اگر حرفی زده بودم تا الان صدبار اس ...

من اعتراض کردم ک چرا ب خانومای سیگاری توهین میکنیدتوام ب من اعتراض کردی این یعنی چی؟؟؟یعنی موافق توهینی دیگ 😐

2706