1345
1273
عنوان

مرسدس بنز ميخوام😑

1565 بازدید | 197 پست

منم مرسدس بنز ميخوام😤

الان اون تاپيكه رو خوندم

مگه من چيييم ازون دختره كمتره

خوشگلتر نيستم كه هسدم

خوش تيپ تَر نيستم كه هستم

عملي كه اصلا نيستم😐

اون صدرصددد عمليه 😐 بايد عملي باشه اصن

مبخواااام منمممم😫😫😫😫😫😫😫😫😫😭😭😭😭😭

شوهر رو بايد بگيري همچين پخته بزنيش كه بفهمه دنيا دست كيه

من لامبور گینی میخوام چی ازش کم دارم😐🤦‍♀️

توی حموم داشتم باصدای بلند میخوندم؛🎵عمر کمه صفا کن💃،گذشته رو رها کن💃 یه دفه فشار آب کم شد،گفتم الان من چیکار کنم؟داداشم داد زد گفت؛اگه نباشه دریا،به قطره اکتفا کن    

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

منم خیلی دلم میخاد

برای شادی روح اموات صلوات بابابزرگ قشنگم دیگه پیش ما نیست چقدر احمق بودم که قدرشو ندونستم دلم برات تنگ شده برای شادی روح همه اموات صلوات مثل من نباشید قدرشون رو بدونید چقدر باید عذاب بکشم بخاطر حماقت هام منو ببخش بابابزرگ مهربونمخدا همیشه هست یا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست
1350

بیا تا برات بخرم😎😎😎

امضامو بخونید لطفا گل گلی ها 😍😍😍😍😍😍  سلام برای شفای مامانم یه صلوات میفرستین😚😘😍لطفا اگر مخالف نظرات بنده هستید ریپلای نکنید چون این روزا اصلا حال و حوصله بحث ندارم 😣😣😣نه شما از نظرات خودتون کوتاه میاید نه من🙃🙃🙃🙃 اگر تاپیک ختم صلوات و دعا و اذکار بود منو منشن کنید ممنون😍😍😍😍هرکس تو امضاش صلوات میخواد برا حاجتش من ببینم میفرستم فقط حوصله ندارم اعلام کنم  😄😄😄مرسی امضامو خوندید😌😌😌

منم میخام بیخیال

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
1274
1308

منم لیموزین میخوام 😂😂😂

امضامو بخونید لطفا گل گلی ها 😍😍😍😍😍😍  سلام برای شفای مامانم یه صلوات میفرستین😚😘😍لطفا اگر مخالف نظرات بنده هستید ریپلای نکنید چون این روزا اصلا حال و حوصله بحث ندارم 😣😣😣نه شما از نظرات خودتون کوتاه میاید نه من🙃🙃🙃🙃 اگر تاپیک ختم صلوات و دعا و اذکار بود منو منشن کنید ممنون😍😍😍😍هرکس تو امضاش صلوات میخواد برا حاجتش من ببینم میفرستم فقط حوصله ندارم اعلام کنم  😄😄😄مرسی امضامو خوندید😌😌😌

سعی کن پولدار بشی

دوتا چشمام دوتا سرباز مغرورن  ***  که مدت هاست از معشوقشون دورن  ***  دوتا سرباز که چندتا زن تنها  ***  توی دلشوره هاشون رخت میشورن  ***  دوتا دستام دوتا چاقوی بی دسته  ***  دوتا قفل بزرگ ِ دست و پا بسته  ***  دوتا پارو دوتا پاروی بی قایق  ***  دوتا کشتی با ده تا لنگره خسته  ***  گلوم خلوت ترین پس کوچه ی بن بست  ***  سرم سرکش ترین فواره ی میدون  ***  یه فنجون قهوه تو غمگین ترین کافه  ***  یه عابر تو خیابونای سرگردون  ***  چشامو بستمو وا کردمو دیدم  ***  یکی از بال ِ بستم آسمون ساخته  ***  یکی بختک شده افتاده رو سینم  ***  یکی از استخونام نردبون ساخته  ***  سرم چندتا کتاب ِ رنگ و رو رفته  ***  یه بالون با طناب ِ از گلو پاره  ***  یه اعدامی که اُمیدش به دنیا نیست  ***  ولی دنیا براش جذابیت داره  ***  نه دنیا از سرم خیلی زیادی بود  ***  نه پیشونی نوشتم بود کم باشم  ***  به هر تقدیر شکلک در نیاوردم  *** فقط میخواستم شکل خودم باشم  ***  گلومو پاره کردم اما این مردم  ***  بهم گفتن که دیوونست ، عاشق نیست  ***  کسی باور نکرد این آدمه بی شکل  ***  به غیر از عشق با چیزی موافق نیست..
من لامبور گینی میخوام چی ازش کم دارم😐🤦‍♀️

هيچي بخدااا هيچي

تو خيليم بهتري

اون عمليه

دختريههههههه....

شوهر رو بايد بگيري همچين پخته بزنيش كه بفهمه دنيا دست كيه
1346