2733
2734

من برای اولین بارمیخوام موهامورنگ کنم موهام تازیرباسننه وپوستم سفیییده موهام مشکی بنظرتون چ رنگی قشنگه وبه پوست سفیریاشیربرنج چ نگی میادوچه رنگی تغیییرم میده واینکه میخوام بدونم چه رنگی باشه ازریشه درمیادزشت نشه ومش تیکه ای چطوره بنظرتون.....

درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍

واسه عروسیم عسلی کردم

خوب شده بودم

خیلی تغییر کردم

کلا دوبار رنگ کردم دوبار عسلی

رنگ دیگه ای نزدم ببینم بهم میاد یا نه

برو ارایشگا خودش میدونه چ رنگ بزنه واست🐀😌

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یااادم ننداز 😂

من خودم بار اول رنگ گذاشتم شیر برنج شده بود کله م 

زردنبووووق شده بودم 😢

تازه شوهره طفلی چه کیفی کرد منو دید 

گفت چه باحال شدی ...😂😂😂😂

میخندیدا  😂😂😂

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2731

من ی مش فووووق العاده زیبای نقره ای بی نظیر بود...به قدری ارایشگرم مهارت داشت که همه فک نیکردن موهام مصنوعیه انقدر براق و خوشرنگ دراورده بود محال بود تو خیابون یا ماشبن ازم ادرس ارایشگرمو نپرسن...عاالی بود 🤗🤗

مش

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2738

فقط میگم ک از مواد دکلره دور بمون

رنگم بدون امونیااک بزار

روشن بخوای بژ۱۰

تیره تر بخوای نسکافه ای ۷ و ۸

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

😍😍😘

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
فقط میگم ک از مواد دکلره دور بمون رنگم بدون امونیااک بزار روشن بخوای بژ۱۰ تیره تر بخوای نسکافه ای ...

چه مارکی خوبه واکسیدان چند درصد واسه روشن ؟ و چه مارکی؟

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706