2703
2553
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125653 بازدید | 944 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
ازطرفی میگم سرسب دزد کجا بود شاید همسایه اشتباه اومده بود ازطرفیم میگم خب آدم طبقاتو اشتباه میکنه؟

اره استارتر اشتباه میکنه چون برق هم رفته بوده ممکنه قاطی کرده بنده خدا.ما تازه جا به جا شده بودیم قفل عوض نکرده بودیم ی بار مستاجر قبلی شاد و خرم در باز کرد اومد تو من از این ور جیغ میکشیدم اون بنده خدا هم از اون ور .رفت دیکه.فرداش با خانمش اومدن عذرخواهی گل هم خریده بودن  اشتباهی اومده بوده  ساختمون بغلی هم بودن

کاربر قدیمی ام 😊
خوب خواهر من نمیگی یسری هستن اینجا که شوهراشون شبا شیفت هستن و تنهایی میترسن؟؟عجبا آخه تایپیک زدنت ...

اول اینکه شوهر منم شیفته خودم ترسوام

دوم اینکه من قبلا درو بی هوا باز میکردم چون فکرمیکردم شوهرمه اونروز به شک افتادم اینا درسه تا دیگرون یادبگیرن

خب میبینی برای خیلیا پیش اومده شمام بارداری چیزای ترسناک نخون

جن و پری ننوشتم

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
اول اینکه شوهر منم شیفته خودم ترسوام دوم اینکه من قبلا درو بی هوا باز میکردم چون فکرمیکردم شوهرمه ا ...

خوب در رو بی هوا باز کردی و ترسیدی ربطی به بقیه نداره.برو مشکلتو حل کن.درضمن به شماهم ربطی ندارد من باردارم و ترسو

و خدایی که به شدت کافیست...
2714

استارتر من بچه بودم 5 سالم بود خونمون ویلایي بود مهموني بوديم اومديم خونه رفتم تو اتاقم ديدم يكي پشت در اتاقمه ... از اون موقع نتونستم وارد اتاقم بشم تنها حتما مامانم یا بابام باید اول بره 24 سالمه الان .

خوب در رو بی هوا باز کردی و ترسیدی ربطی به بقیه نداره.برو مشکلتو حل کن.درضمن به شماهم ربطی ندارد من ...

خب نه کارمن به شما ربط داره نه کارشما به من پس نمیدونم اینجا چیکارمیکنی!!!اینکه یکی میاد میگه طلاق میگیرم یکی میاد میگه من بامادرشوهرم خوب نیستم و هزارموضوع دیگه به همه ربط نداره ولی میگن

کسی مجبورت نکرده تو این تاپیک بمونی هرکی دوست داشت مونده نظری داده و حتی تجربیاتشم گفته ناراحتی بفرما بیرون

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
استارتر من بچه بودم 5 سالم بود خونمون ویلایي بود مهموني بوديم اومديم خونه رفتم تو اتاقم ديدم يكي پشت ...

من خودم فوق العاده ترسو بودم همیشه از تنهایی میترسیدم اگه این اتفاق تو مجردیم افتاده بود مطمئن بودم غش میکردم حتی فقط برق میرفت

خب نه کارمن به شما ربط داره نه کارشما به من پس نمیدونم اینجا چیکارمیکنی!!!اینکه یکی میاد میگه طلاق م ...

اصلا نمی‌فهمی که چیز ترسناک و دزد. و اینا خیلی با تایپیکای دیگه فرق داره.برات متاسفم.

و خدایی که به شدت کافیست...
وااااي استارتر من بعد ازدواج بايد برم يه شهر دیگه خیلي هم ترسوام 😞😞 

خب شوهرت پیشت باشه ترس نداره که

2706