2726
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125674 بازدید | 944 پست
سرکاریه😏

این ک خوبه 😂هفته ی پیش خانوادگی پدر مادر همه خاب بودیم ساعتای 11بعد من بیدار شدم دیدم یکی وایستاده گفتم عه بابا کی رف کی اومد اصن همچین لباسی نداره یکم از پنجره نور میومد اخه وگرنه خاموش بودن برقا بعد مامانمو گفتم ببین بابا چشه یهو جیغ کشید مامانم ک دزد من منگ و گیج بودم بابامم سکته کرد😐همه فلج شدیم از ترس اونم ک رفتو کیف مامانم فقط بردبعد نیم ساعت ب پليس زنگ زدیم😑😂الان خندم میگیره ها اونجا مردم

خدایا منو یه دل سیر ببخش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سال پیشا شاید ۱۵ سالم بود منو مادر و برادرم تنها خونه بودیم بابام برا کاری رفته بود سفر خونمون و ...

باریکلا😂😂😂😂عالی بودی🌹

2728
شوهرم غروبی رفت بیرون ده دقیقه بعد برق رفت حلاصه دیگه هوا تاریک شد برق هنوز نیومد تو اشپزخونه مش ...

برا منم یبار پیش اومده😢😢😢من باردارم حالا فکرشو کن 3شب🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️شوهرم شب کار

حتما اشتباه اومده چون برای منم پیش اومده

من یه بار خیلی خسته بودم اشتباهی داشتم با کلید در خونه همسایه پایینی رو باز میکردم

هرکاری میکردم کلید داخل قفل نمیرفت ،همینطوری که درگیر قفل و کلیدا بودم وتو دلم  به زمین و زمان بد و بیراه‌میگفتم خانم همسایه درو باز کرد باهام سلام و علیک کرد گفت اشتباه اومدی😂😂😂

این تجربیات واقعا بد هست ولی پر از درس...خیلی خیلی باید احتیاط کنیم تو این دوره زمونه...

تنها نریم شب بیرون با بچه نریم...

پارسال آخر پاییز خونه ی مارو دزد زد...ینی از یادآوریش هم حالم خراب میشه هنوزم باورم نمیشه این اتفاق برای ما افتاد...

تک واحدی هستیم ۴واحدیم جمعه عصر در ضدسرقت رووبه راحتی با دیلم باز کرده حتی در پارکینگ که ریموت بود قفلشو با دیلم شکسته بود.

یکم طلا و نقره و یک سری عتیقه قدیمی داشتم برد...ویولن رو برد...یه جفت بوت خفن برد...ینی قشنگ انتخاب کرده بود...

حتی عروسکای بچه امو...

فقط شانسی که آوردم طلاهام همه اش خونه ی مامانم بود خدا بهمون رحم کرد...

ولی شانس آوردم لپتاپ و هادرمو نبرده بود...

کل خونه بهم ریخته بود...

تمام شورت و سوتینو لباس خوابام وسط هال...خدا برای هیچکس نیاره همچین صحنه ای ببینه...😢

دزد رو هم گرفتن اعترافم کرده ولی هنوز هیچ خبری نیست...

۱۲۰مورد دزدی رو اعتراف کرده...

حتی در ضدسرقت رو حفاظ بذارید.پنجره های طبقات اول رو...

دوربین خیلی خوبه.

سر کوچه اس خونه امون بشدت خلوت و تاریک بود اون ساعت از عصر...

بازهم میگیم خدا بهمون رحم کرد ولی کل حس امنیتم رفت...

خیلی دیگه مراقبیم...

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  

شبیه فیلم فروشنده بود 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
شماها چطور جرات میکنین شوهراتون ماموریت میرن تنها بمونین  حداقل یا برین جایی یا بگین کسی بیاد ...

منم بااینکه خونمون اپارتمانیه اصلا تنها نمیمونم خیلی تعجب میکنم کاش منم انقد دل و جرعت داشتم

اسی چند سالته ؟؟

بهم میگین اسی حس میکنم اسمم اسماعیله اسی صدام میکنین😂😂😂۲۴

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

خوب خواهر من نمیگی یسری هستن اینجا که شوهراشون شبا شیفت هستن و تنهایی میترسن؟؟عجبا

آخه تایپیک زدنت هیچ لزومی نداشت.کسی اینجا نمیتونه کاری برات بکنه.جز ترسوندن دیگران کاری دیگه ای نکردی

و خدایی که به شدت کافیست...
2706