2726
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125674 بازدید | 944 پست
شوهرمم همینو میگه بپرسیم تاخیالمون راحت بشه

من بارها اشتباه رفتم . یه بار خونمون طبقه رو اشتبه رفتم(چون اسناسور میزنم دیگه نمیبینم کجا نگه میداره نگو قبل من کسی اونجا رو زده ) کلید انداختم دیدم باز نمیشه تازه شماره واحدو دیدم . چندین بار هم شرکت اشتباه زنگ زدم . خلاصه ادم حواسش نباشه پیش میاد

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یچه ها شاید راست میگه طفلک همسایه بابام اینا یه پسر ۸ ساله داشتن یه شب میرن مهمونی پسره میگه من نمیا ...

وای الهی فقط خدامیدونه بچهه چی کشیده😩😩😩

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
وای خدا نکنه عزیزم باید محکم وایسی بکوبی تو ملاجش  سکته کنی ، راه براش باز میشه نگو این حر ...

یه زن تنها

خدا برای هیچکس نیاره 

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2728
کار خوبی کردی . حالا  خوتم بهتر از من میدونی ولی چهار قل رو بخون. آب روی آتیشه بخدا. قربون اسم ...

من همیشه دعا و قرآن میخونم 

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

دیروز شوهرم میاد خونه یادش میره درو ببنده و در لاپوش میمونه تاساعت ۱۰ منم با لباسای ناجور تو خونه ساعت ده میرم کنار در تازه میفهمم بازه خیلی بد بود همش میترسم کسی سرک نکشیده باشه خونم😥😥

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
ازطرفی میگم سرسب دزد کجا بود شاید همسایه اشتباه اومده بود ازطرفیم میگم خب آدم طبقاتو اشتباه میکنه؟

اتفاقا شاعت دزدی اومده سر شب

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

خونه خالم وقتی میخوای از در‌ واحد خارج شی

ی جاکفشی‌بود بعدش هم در

دختر خالم حدودا ی سالش بود

میره همه کفشارو میریزه بیرون

خلاصه خالم میره میشینه جلو جاکفشی ک حدود ۵۰ سانت با در فاصله اس

یهو در خونشون باز میشه ی مرد هم بوده

خالم شروع میکنه جیغ کشیدن و در رو محکم فشار میده

اینم میترسه همسایه ها جمع بشن چون دو واحده بود خونشون

خالمم طبقه اول

سریع فرار میکنه و صدای کوبیده شدن در ورودی میاد

انقدددد خالم و بچه هاش گریه کردنننن خیلی ترسیده بودن

بعدم خونشونو عوض کردن

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

منم دوشب درمیون شوهرم شیفته شبا تنهام منتها چون خونه سازمانی میشینیم خیالمون راحته امنیت داره خیلی وقتا کلید پشت دره ک بچه ها میرن بیرون میان زنگ نزنن خودشون درو وا کنن یا باباشون دنبال کلید نگرده راحت بیاد داخل بعضی شبام ک باباشون نیست باز کلید و برنمیدارم میگم صبح ک میاد مارو بیدار نکنه بیصدا کلیدو بچرخونه بیاد تو  

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...
من یه بار حموم بودم بعد مدام یکی چراغ حموم روشن خاموش میکرد اولش فک کردم شاید خواهرمه ولی یادم افتاد ...

گاهی چراغها اتصالی دارن    چراغ خواب راهرو ماهم یکسر روشن خاموش میشه...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
یچه ها شاید راست میگه طفلک همسایه بابام اینا یه پسر ۸ ساله داشتن یه شب میرن مهمونی پسره میگه من نمیا ...

طفلک     خواهرزاده منم خونه تنها بود  اونم پسره..  همه خانواده رفتن تفریح اون گفت نمیام نرفت   ...دزد اومد خونشون   خیلی ترسیده بود  گریه میکرد   رنگش زرد  طفلک   بعدش زنگ زد ب معلمش اومد پیشش ارومش کرد...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
خاک به سرم من طلاهامو گذاشتم تو یه کشو بدون قفل....داداشمم همیشه لبتاپ ودوربین عکاسی وخلاصه وسایلاش ...

خدای نکرده اگه دزد هم بیاد  کشوهای قفل دار هم میشکنن    دستگاه فلز یاب دارن...

حالا من یه چیزی تعریف کنم براتون ، 

خواهرم تازه رفته بود خونه جدیدش ، تنها بودیم شب شوهرش نبود ، من و خواهرزاده ام تو هال خوابیده  بودیم ، خواهرم تو اتاق، من ذره ای نور باشه خوابم نمیبره ، نیمه شب از خواب پریدم ، دیدم لوستر بالا سرم روشنه،  در هم چارطاق بااااز ، خواهر و خواهر زاده ام رو بیدار کردم ، ازشون سوال کردم شما این کارو کردید گفتن نه ، هر چی خونه رو گشتیم نبود چیزی ، تا صبح سکته کردم 

2706