2726
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125675 بازدید | 944 پست
یاد چندین سال پیش افتادم ساکن یک مجتمع مسکونی بودیم یک خانمی تو همسایگی بلوک ما به قتل رسید قاتل شب ...

وااای چقدر بد

با این خرجای اضافی بچه هام به هیچ جا نمی رسم😆😉😆😉

استارتر جان شکر خدا بخیر گذشته

حتما واسه در خونه تون حفاظ نصب کنید

شبها هم موقع خواب قرآن بذار بالای سرت.

من با اینکه با مادرشوهرم تو یه ساختمون هستم ولی شبهایی که شوهرم نیست حتما در رو از پشت قفل میکنم،یکی از چراغهای پذیرایی رو روشن میذارم،و قرآن رو هم میذارم کنار خودم و پسرم.

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ازطرفی میگم سرسب دزد کجا بود شاید همسایه اشتباه اومده بود ازطرفیم میگم خب آدم طبقاتو اشتباه میکنه؟

آره عزیزم ممکنه که آدم طبقه رو اشتباه کنه مخصوصااینکه برق نبوده و آسانسورم نمیشده استفاده کنه و از راه پله اونده خیلی احتمالش هست که طلقه رو اشتباه اونده باشن

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤
باید قفل کنی یه دونه ام از این چفت بزرگا بزنین پشت در بتونین بهش قفل بزنین اینجوری دیگه مطمئنه

من اگرشب تنهاباشم درکر کره ای رومیکشم وقفلم میزنم اینجوری خیالم راحته تازه مادوتاقفلم میزنیم بهش

چندشب پیشم شوهرم نبود یکساعت برق رفت سعی کردم نترسم مرثیه گذاشتم بهم حس خوب بده نترسیدم چون از جن می ...

سعی کن وقتی شوهرت نیست بری خونه مادر یا مادرشوهرت زن جوونی هستی زمونه خرابه خدایی نکرده اتفاق بدی برات نیوفته درضمن شب تنها خوابیدن باعث توهم میشه من که عمرا بتونم شب تو خونه تنها بمونم شوهرم که نیست بابام میاد دنبالم میگه یه وقت از ترس تاریکی و تنهایی مجنون شدی چه خاکی تو سرم کنم😁

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن
من مرثیه بزارم از غیر ادمیزاد نمیترسم اما همچین چیزی نبود هی به خودم میگم انشالله همسایه اشتباه کرده

مرثيه چيه؟!!

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

خوب الان باید برای در چشمی بزارید . نرده آکاردئونی و درب ضد سرقت و دوربین مدار بسته و چند جور قفل و کولون پشت در و پنجره های خونه رو چک کنین ایا راه دزد از هر پنجره ای هست ؟ نرده بزنین . لابی من ندارین ؟ 

معلومه دزد اطرافتونه و مترصد فرصت . عجب موقعی رم گیر آورده تا برقا رفته . اصلا شاید تو ساختمونتونه خودش برق قطع کرده ؟! یا از اونجا برید که این بهترین گزینه هست یا حسابی محکم کاری کنید

اخه همسایه طبقه روهم اشتباهی میاد؟من نمیدونم هی به خودم همینو میگم تا نترسم  چون شوهرم دوشب در ...

حواست باشه دقیقا خونه رو به رویی ماهم این اتفاق افتاده بود

منتها تا شوهر طرف نزدیک خونه میشه طرف در میره ساعت یک و نیم شب هم بوده این اتفاق

من2بعداز ظهربود رفتم دسشویی دیدم یکی لباس سیاه ریش بلند باروسری کامل سرشوپوشونده توحیاط مون قدم میزنه 😨زنگ زدم عموم همسایمون شوهرم گفتم غافلگیرش کنن بعدم خیلی ریلکس بود آشنابودمیدونست شوهرم اینموقع بیرونه منم تنهام ازاینورم دخترم هی گریه میکرد گذاشتمش تاب اومدم ازش فیلم گرفتم دسشوییمون توراهرو زیرراه پله س حیاط معلومه من ازپنجره فیلم گرفتم داشت باقفلاورمیرفت آخه ما توخونمون یه سوییت کوچک داریم دوتا مادربزرگامون آوردیم یشمون اونروزم نبودن اینم چندبارخلاف کرد شوهرم شکایت کرد چندبار معتاده حالیش نبود گفت خوابن  بعد شوهرم اومد گفت اینجاچیکارمیکنی گفت اومدم دسشویی میخندیدومیگفت قبلش زنگ زدم 110 بردنش حالاقاضی بیشعورآزادش کرد گفت اومد آب بخوره دسشویی توخونه مردم

.
2706