2726
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125675 بازدید | 944 پست
خونه ویلایی امنیتش از آپارتمان خیلی بیشتره تو آپارتمان هزار جور آدم رفت و آمو میکته ماهم خونمون ویلا ...

گفتم که عزیزم 

خونه های کناریم خالیه یه همسایه دارم ک خونه پشتی میشینن 

اتفاقا تو روز روشن دزد خونمونو زد 

الهی اب خوش از گلوش پایین نره 

لب تابمونو برد پر از عکس و فیلم های نوزادی دخترم بود 

تا مدتها بعد اون از خونمون بدم میومد

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
میخواستی بگی تو دیگه نوبری مرد حسابی    

کوتاه نمیومد دوتا ساختمون شبیه بهم بود تو کوچه وقتی اونجا بودم خیلی پیش میومد زنگ و اشتباه بزنن ، یه عمه ام بود همیشه ساعت ۳ میومد اخر هفته ها هر هفته اشتباه زنگ ما رو میزد سارا باز کن عمه ، منم اخرا میگفتم عمه اشتباه اومدی برو بغلی 😁 میخندید بنده خدا ، مادرشوهرمم دوبار اشتباه رفته بود دفعه اول خیلی شوک شده بود ، طبقه چهارم بودیم بدون اسانسور 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونه ویلایی امنیتش از آپارتمان خیلی بیشتره تو آپارتمان هزار جور آدم رفت و آمو میکته ماهم خونمون ویلا ...

اتفاقا خونه ویلایی اگه خدایی نکرده بلایی سر آدم بیاد هیچکس نمیفهمه ولی آپارتمان تا یه جیغ بکشی همه میریزن بیرون 

2728

منم شوهرم یک هفته شب سر کاره یک هفته روز الان یک سالی میشه ساعت کاریش اینجور شده میخواست بیرون بیاد ولی بخاطر حقوقش نزاشتم اوایل خیلی میترسیدم و همش زنگ میزدم مامانم یا مادر شوهرم بیاد پیشم ولی الان میبینم تنها راحت ترم نمیشه که همه رو دق داد دیگه مجبورم شبها هم چراغ روشن میزارم تلوزیون نگاه میکنم خونمون هم در بسته آپارتمانی نیست آپارتمان خیلی امنیتش بیشتره

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬

استارترجان نترس عزيزم ما هم آپارتمانى ميشينيم دقيقا يك شب اين اتفاق واسم افتاد طرف ول كن نبود تند تند كارت ميزد درو باز كنه ارور ميداد شب زمستونى بود منم تنها بودم ب شوهرم اس دادم تو پشت درى؟؟ يهو زنگ زد گفت نه من خارج از شهرم خيلى ترسيدم اما خيالم راحت بود در باز نميشه

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
سعی کن با یکی از همسایه ها  دوست بشی تو اینجور مواقع سریع ازش کمک بگیری  مادربزرگ خدابیام ...

همسایه ها تو سلام دادن سختشون میاد

من خودم بچه روستام تو روستا تا ۲۰تاخونه اونورتر باهم سلاملیک داشتیم نمیخوام اینجارو باروستا مقایسه کنم ولی کلا آدما اینجا خیلی سرد هستن

من داشتم ازبیرون میومدم از طبقه بالاصدای پاشنیدم که داشت میومد پایین توقف کرد تامن کلید بندازم برم تو تابره تا سلام نکنه

البته این قضیه یه روز دیگست

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
اتفاقا خونه ویلایی اگه خدایی نکرده بلایی سر آدم بیاد هیچکس نمیفهمه ولی آپارتمان تا یه جیغ بکشی همه م ...

دقیقا 

من تجربه اپارتمان نشینی رو هم دارم واقعا امن بود و خیالم راحت 

بایه صدا همسایه ها میپریدن بیرون 

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
استارترجان نترس عزيزم ما هم آپارتمانى ميشينيم دقيقا يك شب اين اتفاق واسم افتاد طرف ول كن نبود ت ...

درت کارتیه خیلی مطمینه نه مثل درما😟

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

دزد اومده بود خونمون 

رفته بودم دستشویی حیاط

از پشت دیوار داشت میکشید بالا شب بود

صورتش اومد بالا حالا منم یه وضعی با لباس لختی

خشک کن کناردستشویی بود با یه حرکت همچین کوبیدم تو سررش 😭😭😭دمپاییش  جا موند پشت در😤

برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین
کوتاه نمیومد دوتا ساختمون شبیه بهم بود تو کوچه وقتی اونجا بودم خیلی پیش میومد زنگ و اشتباه بزنن ، یه ...

عمه هه منو کشته چه پی گیرم بوده همیشه میومده سر می زده مرتب 

کاش یاد میگرفتم دستم فقط روی زانوی خودم باشد
بخدا قسم راست میگم هنگ کرده بودم ۹ماهه عروسی کردم اصلا تا حالا برام پیش نیومده بود شبا یی که شوهرم ن ...

عزيزم شوهرت نظاميه حتما؟

ببين هرشب درة قفل كن و كليدو از رو در برندار به هيچ عنوان نميتونه بازش كنه منم بعضي شبا تنهام مث امشب

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
اگه اشتباه اومده چرا تو ک زنگ زدی در رفت😕

شاید فهمید اشتباه اومده باصدام

2706