2737
2739
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125681 بازدید | 944 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم دیروز بچه ها رو خوابوندم میخواستم تو پذیرایی کتاب بخونم.یه گربه سیاه اومده بود پشت در بالکن (طبقه سوم)

مثل انسان به در میزد و غر غر میکرد انقدر ترسیده بودم چسبیده بودم به مبل😂😂

2728

بعد خواستم من درو براش بازکنم چون کلید رو در بود فکرکردم شاید کلیدش نمیچرخه تو قفل یکم شک کردم اگه شوهرم باشه درو میزنه تا براش بازکنم دیدم باز داره تقلا میکنه اروم گفتم اسم شوهرمو بردم که تویی؟؟دست نگه داشت کلیدشو عوض کرد

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2738

من بودم جیغ کشون از پنجره آشپزخونه می پریدم پایین

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

وقتی جوابی نیومد قلبم داشت وایمیستاد زنگ زدم شوهرم هول کرده بودم زنگ زدم دیدم بوق میخوره اما صدای گوشیش ازپشت درنمیاد فهمیدم شوهرم نیست پشت درد وای داشتم پس میفتادم

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2706